24 Option Günlük İkili Opsiyon Analizi 20 Temmuz 2012

24 Option Küresel Piyasa Yorumları

ABD piyasaları, azımsanamayacak ölçüde kâr ettikleri açıklanan teknoloji stoklarının izinden giderek, günü pozitif alanda bitirdiler. Bununla birlikte, hayal kırıklığına uğratan ekonomik veriler, pazarların üst kısımlarını da sınırladı. Çalışma Bakanlığı’nın, tahmin edilenden çok daha yüksek bir artış gözlenen ve haftalık işsizlik sigortası başvuru sayısını yayımlayan raporunun açıklanmasının ardından, satın alınan faizler bir şekilde düşük ve hafif kaldı. 14 Temmuz günü biten hafta işsizlik sigortası başvurularının sayısı 386,000’e kadar çıkarken, geçen haftanın revize edilmiş hali 352.000’di.

Emlak Acenteleri Birliği’nden gelen ayrı bir rapor ise Haziran ayı itibarıyla var olan ev satışlarında (%5.4 düşerek, yıllık 4.37 milyona kadar geriledi) beklenmedik bir düşüş gösterdi.

İleriye bakınca, önemli büyüklükte ve genişlikteki herhangi bir ABD ekonomik raporu bulunmadığı için, ABD’deki şirket kazançları haberlerinin, Cuma günkü alım satım sırasında odaklanmış olarak kalmaları çok mümkün.

Avrupa şirketlerinin hisseleri, zayıf bir şov için kendi yerlerini sağlamlaştırmaya çalışmış olan yatırımcıları şaşkına çeviren ve tahminleri boşa çıkaran bir diğer kurumsal sonuçlar dizisi olarak, Perşembe günü üst üste dördüncü ay hızla yükselmeye devam etti. Mayıs ayındaki değişken satışlarda üçüncü bir düz oturum için ABD Menkul Kıymetler Borsası yüksekten kapattı; ama iyileşme sürecinde devam etmekte olan zayıflığın altını çizen ve hayal kırıklığı yaratan bazı raporların ardından kazançlar epey sınırlanmıştı. Asyalı şirketlerin hisseleri Cuma günü çok az zayıflamış olsa da, Ocak ayından beri en büyük haftalık kazançlarını elde ettiler.

Ne ajandada, ne de siyasi sahnede çok fazla bir şey bulunmayan bu Cuma gününün hisse senetlerinde olduğu kadar ürün satışlarında ve para birimlerinde de sakin geçmesi bekleniyor.

24 Option Döviz Piyasası Yorumları

EUR/USD: Euro düşüşe geçerek, bugün yine 1.23 değerinin altında işlem gördü, bu sefer 1.2260 oranına oturan ikili, daha da düşmeye ve kazanç getirebileceği konusunda akıllarda soru işaretleri oluşturmaya devam ediyor. İkilinin, 1.281’e doğru düşüşe eğilim göstermesi bekleniyor. Euro’nun sahip olduğu tek dayanak, USD’deki bir zayıflık. Tüm düşme hareketlerini takip etmek ve duraksız bir düşüşü avantaja çevirmek için 24option platformunda kalın.

EUR/USD Chart 20 Temmuz 2012

GBP/USD:Pazarlar, beklenenden daha düşük perakende satış rakamları ortaya koyarken, daha geniş kapsamlı duyarlılıktaki gelişmelerden olumlu bir hava alan İngiliz Sterlin’i, 1.57 fiyat seviyesinin üzerine çıktı. Perakende satışlarındaki gevşeklik genel olarak havanın kötülüğüne bağlanıyor, gerçi Kraliçe’nin Jübilesi’nin etkisi de beklenenden çok daha düşük oldu. İngiliz Sterlin’i, verilerin çok olduğu ve işe alım rakamlarının dayanıklı olduğunun kanıtlandığı bu hafta, düşük enflasyona ve yatıştırıcı dakikalara rağmen, son dört oturumu %0.9’un üzerinde kapattı.

USD/JPY: Hala sürmekte olan nakit akışlarının ortasında pazarın ‘risk almaya devam edin’ tarzındaki konuşmalarına rağmen, müdahale ihtimali üzerinden yenilenmiş endişelerin ortaya çıkmasına sebep oluyor. Hem yol gösteren, hem rastlantısal olan belirtiler, direnç gösterilmesinin gerektiğini ortaya koyuyor. Tüketici satışları da karışık durumda. Japon Yeni, Finans Bakanı’ndan gelen müdahaleci belagate rağmen, durumdan memnun. Bank of Japan, para birimini desteklemek için gizliden gizliye müdahale etmekle biliniyor. Japon Yeni’nin şu anda inanılmaz güçlü olduğunu düşünürsek, eğer 80.00 dolaylarına doğru geri kaydırıldığını görürseniz, hükümetin eli olduğunu anlarsınız.

24 Option Emtia Piyasası Yorumları

Metaller: 1575-1590 arasındaki dolgun kanala geri dönen Altın, bu sabah 1582.45’ten işlem görüyor. Altın için doğrudan herhangi bir yönlendirilme yapılmadı ve dolayısıyla, Dolar Endeksine bağlı olan küçük kazançlar ve küçük kayıplar arasında gidip gelmeye devam ediyor.

Enerji: Ham petrol, jeopolitik gerilimleri kazanca çevirmeye devam ediyor. Bulgaristan’daki terör saldırısının ardından İsrail İran’ sorumlu tuttu ve iki ülke arasındaki gerginlik hızla tırmandı. Bu haftanın envanteri beklenenden daha küçük ve az bir düşüş gösterdi, dolayısıyla fiyat desteği tamamen haberlere bağlı ve bugünün haberleri eskir eskimez de düşme eğilimine girecektir. Uzun vadeli iyi bir satış gerçekleştirmek ihtimal dahilinde. Olası alım satımları görmek için 24option sitesine göz atın.

Opsiyon Ticareti Crude Oil Chart 19 Temmuz 2012

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Grand Opsiyon 60 Saniye Opsiyonu ile Yatırımlarınıza Başlayın
Share with: Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Wordpress Googlebuzz Myspace Gmail Newsvine Favorites More
24 Option Günlük İkili Opsiyon Analizi 20 Temmuz 2012 konusunu Ask, Bing, Google, Yahoo, Yandex arama motorlarında arayabilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

İkili Opsiyonlar Yatırım Yapmanın Yeni Yolu!
24Optionun Tek Dokunuş¸ Opsiyonu İle 3 İşlemde 1000$ Kazanın - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!
Altın Fırsatlarından Kâr Elde Edin - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!

Yasal Risk Uyarısı

Bu web sitesi içeriğinde verilen bilgiler herhangi bir ürünün veya yatırım aracının alınıp satılması konusunda arz veya talep teklifi kimliği içermez, sadece bilgilendirme amacı taşır. Yalnızca buradaki bilgilendirmeler hedef alınarak profesyonel destek araştırılmadan yapılacak yatırımlarda oluşacak zararlardan hiçbir sorumluluk kabul edilmez. İkili opsiyon piyasalarında yatırım işlemleri spekülatiftir ve bilinçsiz kontrolsüz yatırımlar çok kısa sürelerde çok ciddi kayıp ile sonuçlanabilirler. Kullanıcıların bu konulardaki risk uyarılarını iyice incelemiş, ihtiyaçları karşılığında risk yönetimlerini dengeleyerek her türlü sonucu göze almış olmaları gerekmektedir. İşlem yapmaya başlamış olan yatırımcılar bu şartları okuyarak anlamış ve tüm sorumluluğu kabullenmiş olduklarını beyan etmiş olurlar.
Popüler Aramalar:ikili opsiyon, www trga, opsiyon hesabı, anal izle, ikili opsiyon yorumları, opsiyon işlemleri, ikili opsiyon taktikleri, ikili opsiyon eğitim, fb me, ikili opsiyon robotu, ikili opsiyon nedir, ikili opsiyon şirketleri, ikili opsiyon analizleri, 24 option nedir, ikili opsiyon borsası, ikili opsiyon yasal mı, ikili opsiyon brokerları, hedef option, ikili eğitiminin zararları, 24option nedir, analzz, hedef option nedir, 24 option şikayet, ikili opsiyon yatırımı, ikili opsiyon demo, 24option güvenilir mi, en iyi ikili opsiyon, analzz com, ಅಶ್ಲೀಲ ಟ್ಯೂಬ್, 24 option yorum, anal izle anal izle, www analzz com, vopsıyon, ikili opsiyon firmaları, yaymay investments limited, 24option şikayet var, kumarın zararları, altın hesabı açtırmak karlı mı, ikili opsiyonda nasıl kazanılır, dow teorisi nedir, 二元期權, ikili opsiyon kumar mıdır, 24 opsiyon, @fenerbahce, xpmarkets nedir, opteck nedir, ikili işlem nedir, 24option yorum, hedef option şikayet, www opsiyonticareti com ikili-opsiyon-firmasi-24options-sirketi-guvenilir-mi24Option Mobil Ticaret Her Zaman Her Yerde İkili Opsiyon Ticareti

Bir Sonraki Hamleniz Nedir? - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!

24Option İle İşlem Yaparak Siz de Facebooktan Para Kazanabilirsiniz - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!
Aşağıdaki konular da ilginizi çekebilir:close