24 Option Günlük Piyasa İncelemesi ve İkili Opsiyon Analizi 16 Ocak 2013

24 Option Küresel Piyasa Yorumları

Hisse senetleri üst üste ikinci günde bulunduğu aralıkta sınırlı kaldı, Wall Street ise kapanışa doğru güçlendi ve günü %0.1 artışla tamamladı. Almanya’nın Gayri Safi Yurtiçi Hasılası’nın zayıf gelmesinin ardından tüm akışların güvenli liman varlıklarına olmasıyla birlikte Kuzey Amerika yatırım seansında tahvillerin fiyatları hafifçe arttı. Ham petrol tasfiye satışına uğradı, ama USDCAD etkilenmedi ve 0.9840 seviyesinde durağanlığını korudu, gün boyunca bu seviyeden pek fazla uzaklaşmadı. Genel olarak, DXY, Euro’daki düşüşle birlikte arttı, Japon ekonomi bakanı Amari’nin JPY’nin ‘aşırı’ derecede zayıflamış olduğunu söylemesinin ardından da JPY güçlendi. ABD perakende satış rakamları %0.3 m/m olan beklentinin üzerinde gelerek %0.5 m/m gösterdi. Sektörlere de rahat bir nefes aldıran güçlü bir rakam olsa da, asıl düşündüren konu bu satışların otomotiv satıcılarında olmasıydı, ki onlarda yeni araba satış hacmindeki küçük bir düşüşe rağmen güçlü bir şekilde yükseldiler.

Salı günü geç saatlerde Fitch, ABD’ye kredi notunu düşürme ikazında bulundu ve eğer borç tavanıyla ve bütçe ve masraf kesintileriyle uğraşıp, çözmeye çabalamazsa ülkenin notunu gözden geçireceğini ve büyük ihtimalle düşüreceğini söyledi. Asya borsaları Çarşamba günü erken yatırımlarda bu duyuruya negatif bir tepki verdiler ve düştüler. Asya menkul kıymetler borsası düşüşle açarken, JPY de USD karşısında daha da güçlendi.

Döviz Kurları 16 Ocak 2013

24 Option Döviz Piyasası Yorumları

EUR/USD: Euro, Salı günü Amerikan Doları karşısında güç kaybetti ve erken Çarşamba yatırımlarında da düşüşüne devam ediyor. EUR/USD paritesi 1.3292 seviyesinden işlem görüyor. ABD’deki güçlü ekonomik veriler, perakende satışların beklenenin çok üzerinde olduğunu gösterirken, Empire State Mfg. Index düştü, ama yatırımcılar bu raporu görmezden geldiler. Euro Bölgesi’nden gelen cansız rakamlar piyasa duyarlılığını değiştiriyor, çünkü bu rakamlar Bay Draghi’nin geçen hafta söylemiş olduğu gibi iyileşme sinyalleri vermiyor. Yatırımcılar bugün ilerleyen saatlerde açıklanacak olan Euro Bölgesi CPI verisini ipucu bulabilmek için dikkatle takip edecekler. Bu durum, 24option platformunda mükemmel bir alışverişe dönüştürülebilir.

GBP/USD: Birleşik Krallık’taki ekonomik durum yüzünden spekülatörlerin her geçen gün daha da kaygılanmalarıyla Sterlin zayıflığını koruyor ve veriler zayıf bölgeden geliyor. Bay Cameron’un önümüzdeki günlerde yapacağı basın toplantısı, AB ile İngiltere arasındaki ilişkilerin gidişatını değiştirebilir. İngiliz Poundu 1.6063 seviyesinden işlem görüyor. Bu durumu 24option’da kâra çevirebilirsiniz.

USD/JPY: Son 48 saat içinde Japon Yeni, Amerikan Doları karşısında çıkışa geçti ve 88.12 seviyesine ulaştı. Japonya’nın ekonomi bakanı ülkenin para biriminin aşırı hızlı düşüyor olmasıyla ilgili uyarıda bulunup, ithal edilen ürünlerin daha da pahalı olmasına neden olarak tüketicileri de etkileyebileceğini de söylemesi JPY’yi yeniden yükselişe geçirdi. Asyalı yatırımcılar da Cuma günü yayınlanması gereken Çin dördüncü çeyrek büyüme verisini bekliyorlar, analistler bu raporun, dünyanın iki numaralı ekonomisinin bir yavaşlamanın ardından yeniden ivme kazanmış olduğunu göstereceğini umuyorlar.

24 Option Emtia Piyasası Yorumları

Metaller: Altın tırmanışına devam etti, Çarşamba sabahında 1682.15 seviyesinden işlem görüyor. Altın’ın kazançları, ABD Fed Başkanı Ben Bernanke’nin, daha kolaylaştırıcı para politikalarına destek vereceklerinin sinyalini vermesinin ardından gerçekleşti. Bernanke’nin konuşmaları yatırımcıların kıymetli metale olan ilgisini arttırdı. University of Michigan’da düzenlenen bir etkinlikteki yorumlarında, Bay Bernanke iyileşiyormuş gibi görünmesine rağmen ekonomideki gelişmelerden memnun olmadığını ve merkez bankasının bono-alım programıyla devam etmeyi planladığını düşündüğünü söyledi.

Altın Fiyatları 16 Ocak 2013

Enerji: Almanya’dan gelen can sıkıcı ekonomik verilerin ardından WTI ham petrolü Çarşamba günü düştü ve ABD’den sesler yükselmeye başladı. Yükselen bu sesler, petrole olan talebin gücünü sorguluyordu, ama petrol Çarşamba günü Asya oturumunda yeniden yükselişe geçerek 94.06 seviyesine tırmandı. Alman Gayri Safi Yurtiçi Hasılası (GSYH) geçen senenin dördüncü çeyreğinde %0.5 daraldı ve ön verilerde tam bir senenin GSYH büyümesini %0.7’ye getirdi. Güncelleştirmeler için 24options’ı kontrol edin.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Grand Opsiyon 60 Saniye Opsiyonu ile Yatırımlarınıza Başlayın
Share with: Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Wordpress Googlebuzz Myspace Gmail Newsvine Favorites More
24 Option Günlük Piyasa İncelemesi ve İkili Opsiyon Analizi 16 Ocak 2013 konusunu Ask, Bing, Google, Yahoo, Yandex arama motorlarında arayabilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

İkili Opsiyonlar Yatırım Yapmanın Yeni Yolu!
24Optionun Tek Dokunuş¸ Opsiyonu İle 3 İşlemde 1000$ Kazanın - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!
Altın Fırsatlarından Kâr Elde Edin - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!

Yasal Risk Uyarısı

Bu web sitesi içeriğinde verilen bilgiler herhangi bir ürünün veya yatırım aracının alınıp satılması konusunda arz veya talep teklifi kimliği içermez, sadece bilgilendirme amacı taşır. Yalnızca buradaki bilgilendirmeler hedef alınarak profesyonel destek araştırılmadan yapılacak yatırımlarda oluşacak zararlardan hiçbir sorumluluk kabul edilmez. İkili opsiyon piyasalarında yatırım işlemleri spekülatiftir ve bilinçsiz kontrolsüz yatırımlar çok kısa sürelerde çok ciddi kayıp ile sonuçlanabilirler. Kullanıcıların bu konulardaki risk uyarılarını iyice incelemiş, ihtiyaçları karşılığında risk yönetimlerini dengeleyerek her türlü sonucu göze almış olmaları gerekmektedir. İşlem yapmaya başlamış olan yatırımcılar bu şartları okuyarak anlamış ve tüm sorumluluğu kabullenmiş olduklarını beyan etmiş olurlar.
Popüler Aramalar:ikili opsiyon, www trga, opsiyon hesabı, anal izle, ikili opsiyon yorumları, opsiyon işlemleri, ikili opsiyon taktikleri, ikili opsiyon eğitim, fb me, ikili opsiyon robotu, ikili opsiyon nedir, ikili opsiyon şirketleri, ikili opsiyon analizleri, 24 option nedir, ikili opsiyon borsası, ikili opsiyon yasal mı, ikili opsiyon brokerları, hedef option, ikili eğitiminin zararları, 24option nedir, analzz, hedef option nedir, 24 option şikayet, ikili opsiyon yatırımı, ikili opsiyon demo, 24option güvenilir mi, en iyi ikili opsiyon, analzz com, ಅಶ್ಲೀಲ ಟ್ಯೂಬ್, 24 option yorum, anal izle anal izle, www analzz com, vopsıyon, ikili opsiyon firmaları, yaymay investments limited, 24option şikayet var, kumarın zararları, altın hesabı açtırmak karlı mı, ikili opsiyonda nasıl kazanılır, dow teorisi nedir, 二元期權, ikili opsiyon kumar mıdır, 24 opsiyon, @fenerbahce, xpmarkets nedir, opteck nedir, ikili işlem nedir, 24option yorum, hedef option şikayet, www opsiyonticareti com ikili-opsiyon-firmasi-24options-sirketi-guvenilir-mi24Option Mobil Ticaret Her Zaman Her Yerde İkili Opsiyon Ticareti

Bir Sonraki Hamleniz Nedir? - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!

24Option İle İşlem Yaparak Siz de Facebooktan Para Kazanabilirsiniz - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!
Aşağıdaki konular da ilginizi çekebilir:close