24 Option Günlük Piyasa İncelemesi ve İkili Opsiyon Analizi 18 Ekim 2012

24 Option Küresel Piyasa Yorumları

Global Endeskler 18 Ekim 2012

Bu sabah piyasalar genel olarak artışla açıldı. Artış konusunda en iyi performansı gösteren Nikkei %1.7 artarken, Shanghai ve Hang Seng de sırasıyla %0.4 ve %0.5 oranlarında artış gösterdi. Strait Times ve Kospi’nin yükselişleri de %0.4 ve %0.2 oranlarında oldu. ABD’de sağlam geçen bir iş gününün ardından, piyasalar bu sabah Çin’den gelen veriler sayesinde coştu. Çin’in gayri safi yurtiçi hasılası, Perşembe günü Ulusal İstatistik Bürosu tarafından açıklanan verilere göre, üçüncü çeyrekte geçen seneye kıyasla %7.4 büyürken, ikinci çeyrekten %7.6 daha düşük çıktı ve 2009 yılının ilk çeyreğinden beri en yavaş hıza inmiş olduğunu gösterdi. Bu sonuçlar, Dow Jones Newswires ve Reuters tarafından yapılan farklı anketlerde görülen beklentilerle örtüşüyor. Bununla birlikte, eşzamanlı olarak yayınlanmış olan Eylül ayı ekonomik verileri, Ağustos ayından sonra gelişim gösterirken, Daiwa Capital piyasalarının ekonomisti Kevin Lai de artış gösteren rakamlarla birlikte koşulların, dördüncü çeyrekte daha fazla kazanç elde edilmesine yönelik bir hazırlıkta olduğunu ispatladığını söyledi.

ABD borsaları dün çok az değişiklik yaşarken, yatırımcılar da yeni konutlandırma verisini ve diğer bir kurumsal kazanç raporunu olumlu karşıladı. Dow Jones kâra geçiş noktasında gidip gelirken, NASDAQ ve S&P 500 de hafifçe arttılar.

İnşaatı başlamış olan yeni evlerin rakamlarını gösteren konutlandırma başlangıcı, Census Bürosu’na göre, Eylül ayında %15 oranında artış göstererek yıllık 872,000 seviyesine yükseldi. Son dört senedeki en yüksek seviye olan bu rakam, ekonomistlerin beklediklerinin çok daha üzerinde. İleriki inşaatlar için verilen ruhsatlar da aynı şekilde son dört senenin en yüksek seviyesine çıktı.

Bugün tüm piyasalar, bugün başlayacak olan AB zirvesine odaklanacaklar, dolayısıyla yeni birçok haber gelecektir. Sadece söylentilerden uzak durun.

24 Option Döviz Piyasası Yorumları

Global Pariteler 18 Ekim 2012

EUR/USD: İspanya’nın borcunun yatırım derecesi oranı Moody’s derecelendirme kuruluşu tarafından teyit edilmesiyle dün oluşan pozitif ortama bir katkının da İspanya’nın önümüzdeki ay resmen kurtarma paketi talebinde bulunacağı spekülasyonlarının eklenmesi, Euro’nun Amerikan Doları karşısında son bir ayın en yüksek seviyesine çıkmasını sağladı. Euro 1.31 seviyesinin üzerinde işlem görüyor. Bu durum, 24option platformunda mükemmel bir alışverişe dönüştürülebilir.

GBP/USD: Büyük Britanya Poundu, Çarşamba günü Amerikan Doları karşısında son bir haftanın en yüksek seviyesine çıkarken, genel olarak zayıf durumda olan ekonomik ortamda beklenenden daha iyi gelen İngiltere istihdam verilerinden de destek gördü, hem de daha fazla parasal teşvikle ilgili şüpheler akıllarda devam ederken. Ama Euro çok daha güçlüydü. Moody’s’in, İspanya’nın derecesini teyit edip, ‘beş para etmez’ seviyesine düşülmesiyle ilgili büyük çaptaki korkuları rahatlatmasının ardından, İngiliz Pound’u Euro karşısında bir ara son dört ayın en düşük seviyesine indi.

Sağlam gelen İngiltere istihdam rakamları, Bank of England’ın daha fazla para basacağı tahminlerini güçlendirirken, Parasal Politikalar Komitesinin tutanakları, komite üyelerinin daha fazla teşvik konusunda görüş ayrılıkları yaşadıklarını gösterdi. Bu durumu 24option’da kâra çevirebilirsiniz.

USD/JPY: Güçlü gelen ABD konutlandırma verisi, Amerikan Doları’nı yeniden 80 Yen sınırının üzerine gönderdi. Nikkei’den gelen haberlere bakılırsa, Bank of Japan’ın bir sonraki para politikası görüşmesinde ek parasal genişleme gerçekleştirmesine dair yüksek bir ihtimalin bulunması, Japon Yeni’nin aşağı doğru olan yörüngesini ortaya çıkardı. BoJ’un 19 Eylül günü yaptığı son görüşmede merkez bankası varlık satın alma programını 10 trilyon Yen genişleterek 80 trilyon Yene çıkarmıştı; ekonomi ve fiyatların yumuşak görünümü hâlâ önemli bir sorun teşkil ediyor. Ekonomi Bakanı Jojima’ya göre, Başbakan Noda, en geç Kasım’da çıkacak olan yeni bir teşvik paketi hazırlanması emrini verdi hükümetine.

24 Option Emtia Piyasası Yorumları

Metaller: ABD Konutlandırma sektöründe artışın başlaması ve Amerikan Doları’nın üst üste ikinci günde de azalmasına tepki olarak, Altın, haftanın başında yaşadığı keskin kayıpları bir nebze olsun giderdi. Geleneksel bir enflasyon tümseği olarak görülen Altın ekonomik iyimserlikle de desteklendi aynı zamanda; Moody’s Yatırımcı Hizmetleri’nin, İspanya’nın yatırım derecesini teyit etmesi, Euro Bölgesi’nin en büyük dördüncü ekonomisinin ‘beş para etmez’ seviyesine gönderileceği korkularını ortadan kaldırdı. Federal Rezervin ekonomiyi desteklemek adına en son çıkardığı tahvil alım programının kapsamını insana merak ettiren güçlü ABD verisinin ardından, Altın, Pazartesi günü son bir ayın en düşük seviyesine geriledi.

Enerji: Dün 3 sent artış gösteren ham petrol hafifçe oynamıştı. Dünyanın en büyük ham petrol tüketicisi olan Amerika Birleşik Devletleri’nde konutlandırma başlangıcı geçen ay %15 seviyesinde artıp, Bloomberg’in ekonomistlerle yaptığı ankette çıkan tahminlerin çok ötesinde bir şekilde, son dört yılın en yüksek seviyesine yükseldi. Stokların, hükümet kayıtlarının 1982 yılında tutulmaya başladığından beri yılın bu dönemi için görülmüş olan en yüksek seviyeye çıktığını gösteren raporun ardından ham petrol kazançlarını eşitledi. Goldman, Londra borsasındaki Brent için olan 2013 yılı tahminini varil başına $130’dan $110’a çekti. Güncelleştirmeler için 24options’ı kontrol edin.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Grand Opsiyon 60 Saniye Opsiyonu ile Yatırımlarınıza Başlayın
Share with: Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Wordpress Googlebuzz Myspace Gmail Newsvine Favorites More
24 Option Günlük Piyasa İncelemesi ve İkili Opsiyon Analizi 18 Ekim 2012 konusunu Ask, Bing, Google, Yahoo, Yandex arama motorlarında arayabilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

İkili Opsiyonlar Yatırım Yapmanın Yeni Yolu!
24Optionun Tek Dokunuş¸ Opsiyonu İle 3 İşlemde 1000$ Kazanın - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!
Altın Fırsatlarından Kâr Elde Edin - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!

Yasal Risk Uyarısı

Bu web sitesi içeriğinde verilen bilgiler herhangi bir ürünün veya yatırım aracının alınıp satılması konusunda arz veya talep teklifi kimliği içermez, sadece bilgilendirme amacı taşır. Yalnızca buradaki bilgilendirmeler hedef alınarak profesyonel destek araştırılmadan yapılacak yatırımlarda oluşacak zararlardan hiçbir sorumluluk kabul edilmez. İkili opsiyon piyasalarında yatırım işlemleri spekülatiftir ve bilinçsiz kontrolsüz yatırımlar çok kısa sürelerde çok ciddi kayıp ile sonuçlanabilirler. Kullanıcıların bu konulardaki risk uyarılarını iyice incelemiş, ihtiyaçları karşılığında risk yönetimlerini dengeleyerek her türlü sonucu göze almış olmaları gerekmektedir. İşlem yapmaya başlamış olan yatırımcılar bu şartları okuyarak anlamış ve tüm sorumluluğu kabullenmiş olduklarını beyan etmiş olurlar.
Popüler Aramalar:ikili opsiyon, www trga, opsiyon hesabı, anal izle, ikili opsiyon yorumları, opsiyon işlemleri, ikili opsiyon taktikleri, ikili opsiyon eğitim, fb me, ikili opsiyon robotu, ikili opsiyon nedir, ikili opsiyon şirketleri, ikili opsiyon analizleri, 24 option nedir, ikili opsiyon borsası, ikili opsiyon yasal mı, ikili opsiyon brokerları, hedef option, ikili eğitiminin zararları, 24option nedir, analzz, hedef option nedir, 24 option şikayet, ikili opsiyon yatırımı, ikili opsiyon demo, 24option güvenilir mi, en iyi ikili opsiyon, analzz com, ಅಶ್ಲೀಲ ಟ್ಯೂಬ್, 24 option yorum, anal izle anal izle, www analzz com, vopsıyon, ikili opsiyon firmaları, yaymay investments limited, 24option şikayet var, kumarın zararları, altın hesabı açtırmak karlı mı, ikili opsiyonda nasıl kazanılır, dow teorisi nedir, 二元期權, ikili opsiyon kumar mıdır, 24 opsiyon, @fenerbahce, xpmarkets nedir, opteck nedir, ikili işlem nedir, 24option yorum, hedef option şikayet, www opsiyonticareti com ikili-opsiyon-firmasi-24options-sirketi-guvenilir-mi24Option Mobil Ticaret Her Zaman Her Yerde İkili Opsiyon Ticareti

Bir Sonraki Hamleniz Nedir? - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!

24Option İle İşlem Yaparak Siz de Facebooktan Para Kazanabilirsiniz - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!
Aşağıdaki konular da ilginizi çekebilir:close