24 Option Günlük Piyasa İncelemesi ve İkili Opsiyon Analizi 26 Ekim 2012

24 Option Küresel Piyasa Yorumları

ABD’deki menkul kıymetler borsaları durağan bir görünüm sergilerken, Kanada’dakilerde artışlar görüldü. Ülkenin en önde gelen Altın üreticilerinden olan Agnico-Eagle Mines ve Goldcorp’un yayınladığı kazanç raporlarının harikalığı sayesinde TEX %0.8 oranında artış yaşarken, kıymetli metal şirketlerinde de genel bir yükseliş görüldü (%+3.5). Kapanıştan önce yayınlanan ABD kurumsal kazanç raporları bugün genel olarak pozitif bir görünüm sergilerken, S&P 500 endeksindeki 38 üyenin 30’unun kazanç raporları analistlerin beklentilerinin çok üzerinde geldi; yazık ki piyasalar bu durumu görmezden geldi ve S&P 500 sadece %0.2 artışla kapattı. Birleşik Krallık’ın Gayri Safi Yurtiçi Hasıla raporunun %1 q/q gelmesinin ardından Avrupa’daki işlem oturumunda Hazine tasfiye satışlarına devam etti. Dün açıklanan ABD dayanıklı mal siparişleri raporu karmaşık bir mesaj getirdi piyasalara. Başlıca birimlerde Ağustos ayındaki yumuşak rakamların ardından bir tırmanış görülürken (Ağustos: %-13.1 m/m ; Eylül: %+9.9 m/m), savunma dışındaki yatırım malları siparişleri de tam %0 geldi ve nakliyatlar %0.3 m/m oranında düştü. Net görünüme bakılırsa, ABD’deki ticari yatırımlar üçüncü çeyrekte epey bir cansız gözüküyor. Ayın ilk iki haftasındaki ortalamayla (367 bin) genel olarak aynı çizgide ilerleyen, 369 bin olarak okunan işsizlik rakamları başlangıcı bir nevi önemsenmedi. Bekleyen konut satışları %0.3 m/m artış yaşasa da, tahmin edilen %2.5 kazanca ulaşamamasıyla beklentileri karşılayamamış oldu.

Bugün mutlaka Alman tüketici güvenine, İspanya’nın işsizlik oranlarına ve bunlardan sonar yayınlanacak olan ABD Gayri Safi Yurtiçi Hasılası ve Michigan Tüketici güvenine dikkat edin.

Global Endeksler 26 Ekim 2012

24 Option Döviz Piyasası Yorumları

EUR/USD: Cuma sabahı Euro durağan bir görünüm sergilerken, Asya’da herhangi bir hareket yaşanmamasıyla birlikte fazlasıyla garip. EUR/USD paritesi 1.29 fiyat seviyesinin düşük bölgelerinde işlem görüyor. Avrupa para sürümü ölçütleri beklenenden yumuşak gelirken, M3 sadece %2.7 y/y oranında artış yaşadı. Başkan Draghi’nin dün Alman politikacılara yaptığı yorumların içeriğinde zaten bilmediğimiz çok az şey vardı ve genel olarak OMT programının bir tekrarıydı. Dolayısıyla EUR da 13 Eylül’deki FAMK’ın ardından kendine bulduğu aralıkta kalmaya devam ediyor ve muhtemelen kayda değer bir katalizör ortaya çıkana kadar orada kalmaya da devam edecek. Bu durum, 24option platformunda mükemmel bir alışverişe dönüştürülebilir.

GBP/USD: Birleşik Krallık’ta üçüncü çeyrek Gayri Safi Yurtiçi Hasıla raporunun ilk okumasının beklenenden daha iyi gelmesiyle birlikte yatırımcıların da ümit ettikleri şeyi alabilmiş olması, İngiliz Poundunun dün göz kamaştırıcı bir performans ortaya koymasını sağladı. 1.6118 seviyesine tırmanan Pound, Asya oturumunda aynı Euro gibi tamamen durağan bir görünüm sergiliyor. GBPUSD paritesi son iki oturumda %1.1 oranında artış yaşarken, Bank of England Başkanı King’in, para politikalarının görünümü üzerine yaptığı konuşmanın sonucu olarak, Gayri Safi Yurtiçi Hasıla verileri önceki kazançları tamamlıyor. Bu durumu 24option’da kâra çevirebilirsiniz.

USD/JPY: Dünya çapında öneme sahip diğer kurlarla bu sabah paralel bir görünüm sergileyen Japon Yeni durağan bir yatırım günü geçirirken, 80.00 fiyat seviyesinin üzerinde kalmayı da başardı. JPY büyük ihtimalle Bank of Japan’ın 30 Ekim’de gerçekleşecek toplantısına kadar bu alanda kalacak. Piyasalar, merkez bankasının, varlık satın alma programına en az 5 milyar Japon Yeni daha ekleyeceğini tahmin ediyorlar.

24 Option Emtia Piyasası Yorumları

Metaller: Dün birkaç dolar kazançla yeninden 1710-1715 seviyesine yükselmiş olan Altın, Asya oturumunda ayağını sağlam basamayıp, kaymış ve 5.00’dan daha büyük bir düşüşle, piyasalar açılır açılmaz yeniden 1707.85 seviyesinden işlem görmeye dönmüştü. ABD’de Fed’in an itibarıyla uygulanmakta olan programına devam etmeye karar vermesi ve küçük olsa da ABD ekonomisinin geliştiğini gösteren sinyallerle birlikte, yatırımcıların kafası kıymetli metaller konusunda karışmış durumda. Birçok yatırımcı da daha yüksek risk içeren varlıklara yöneliyor.

Enerji: Bu sabah 85.47 seviyesinden işlem gören ham petrol düşüş yaşamaya devam ediyor. EIA’nın bu haftaki raporunda okunduğuna göre envanterin beklenmedik bir şekilde yükselmesi, talebi ya da büyümeyi arttıracak herhangi bir değişim yaşanmaması ve jeopolitik retorikler de yaşanan azalmadan ötürü daha yüksek fiyatları destekleyecek bir şey kalmadı. Bugün ilerleyen saatlerde yayınlanacak olan ABD Gayri Safi Yurtiçi Hasıla raporunda kayda değer bir sürpriz olmadığı sürece ham petrolün bu seviyede kalması bekleniyor. Güncelleştirmeler için 24options’ı kontrol edin.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Grand Opsiyon 60 Saniye Opsiyonu ile Yatırımlarınıza Başlayın
Share with: Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Wordpress Googlebuzz Myspace Gmail Newsvine Favorites More
24 Option Günlük Piyasa İncelemesi ve İkili Opsiyon Analizi 26 Ekim 2012 konusunu Ask, Bing, Google, Yahoo, Yandex arama motorlarında arayabilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

İkili Opsiyonlar Yatırım Yapmanın Yeni Yolu!
24Optionun Tek Dokunuş¸ Opsiyonu İle 3 İşlemde 1000$ Kazanın - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!
Altın Fırsatlarından Kâr Elde Edin - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!

Yasal Risk Uyarısı

Bu web sitesi içeriğinde verilen bilgiler herhangi bir ürünün veya yatırım aracının alınıp satılması konusunda arz veya talep teklifi kimliği içermez, sadece bilgilendirme amacı taşır. Yalnızca buradaki bilgilendirmeler hedef alınarak profesyonel destek araştırılmadan yapılacak yatırımlarda oluşacak zararlardan hiçbir sorumluluk kabul edilmez. İkili opsiyon piyasalarında yatırım işlemleri spekülatiftir ve bilinçsiz kontrolsüz yatırımlar çok kısa sürelerde çok ciddi kayıp ile sonuçlanabilirler. Kullanıcıların bu konulardaki risk uyarılarını iyice incelemiş, ihtiyaçları karşılığında risk yönetimlerini dengeleyerek her türlü sonucu göze almış olmaları gerekmektedir. İşlem yapmaya başlamış olan yatırımcılar bu şartları okuyarak anlamış ve tüm sorumluluğu kabullenmiş olduklarını beyan etmiş olurlar.
Popüler Aramalar:ikili opsiyon, www trga, opsiyon hesabı, anal izle, ikili opsiyon yorumları, opsiyon işlemleri, ikili opsiyon taktikleri, ikili opsiyon eğitim, fb me, ikili opsiyon robotu, ikili opsiyon nedir, ikili opsiyon şirketleri, ikili opsiyon analizleri, 24 option nedir, ikili opsiyon borsası, ikili opsiyon yasal mı, ikili opsiyon brokerları, hedef option, ikili eğitiminin zararları, 24option nedir, analzz, hedef option nedir, 24 option şikayet, ikili opsiyon yatırımı, ikili opsiyon demo, 24option güvenilir mi, en iyi ikili opsiyon, analzz com, ಅಶ್ಲೀಲ ಟ್ಯೂಬ್, 24 option yorum, anal izle anal izle, www analzz com, vopsıyon, ikili opsiyon firmaları, yaymay investments limited, 24option şikayet var, kumarın zararları, altın hesabı açtırmak karlı mı, ikili opsiyonda nasıl kazanılır, dow teorisi nedir, 二元期權, ikili opsiyon kumar mıdır, 24 opsiyon, @fenerbahce, xpmarkets nedir, opteck nedir, ikili işlem nedir, 24option yorum, hedef option şikayet, www opsiyonticareti com ikili-opsiyon-firmasi-24options-sirketi-guvenilir-mi24Option Mobil Ticaret Her Zaman Her Yerde İkili Opsiyon Ticareti

Bir Sonraki Hamleniz Nedir? - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!

24Option İle İşlem Yaparak Siz de Facebooktan Para Kazanabilirsiniz - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!
Aşağıdaki konular da ilginizi çekebilir:close