24 Option Günlük Piyasa İncelemesi ve İkili Opsiyon Analizi 29 Kasım 2012

24 Option Küresel Piyasa Yorumları

ABD’deki politika belirleyicilerdin Mali Uçurum için iyimser bir tavır takınmasına piyasalar olumlu şekilde tepki verdi ve ABD’deki hisse senetleri yön değiştirip, yükselmeye başladı. Mali uçurum konusu medyayı genel olarak meşgul ederken, ABD’den bugün gelen yeni konut satışlarıyla ilgili rakamlar çok daha can sıkıcı oldu. Yeni konut satışları, konsensüsün beklentisi olan 390 binin altında, 368 bin olarak gelmekle kalmadı, önceki ayların rakamları da yeniden gözden geçirildiğinde düşüşler görüldü ve bundan yeni konut satışlarında son altı ay boyunca varmış gibi görünen canlanma da etkilendi.

ABD’nin konutlandırma sektörünün halinin tam olarak bu olduğu anlamına kesinlikle gelmiyor elbette, ki hem var olan konut satışları ve hem de konutlandırma başlangıçları hâlâ güçlü sayılabilecek seviyelerde devam ediyor; ancak bununla birlikte bugün gelmiş olan rakamlar, en azından, konutlandırma sektörünün daha önceden görünmüş olduğu kadar güçlü olmadığını ortaya koyuyor.

ABD Federal Rezervi bej defterini yayınladı ve Bay Bernanke şu andaki ekonomik durum hakkındaki görüşlerini bildirdi. Şaşırtıcı herhangi bir şey yok.

Avrupa’daki hisse senetleri, olumsuz geçen bir Asya oturumunun ardından düştü. Hazine tahvilleri, Kanada’nınkiler, bundlar, giltler ve Fransız bonoları, aylardır sağlamakta olduğumuz yıl sonu görünüşlerine uyumlu bir biçimde klasik bir güvenli liman moduyla artış gösterdi. Önemli çapraz kurların büyük bir kısmı Amerikan Doları karşısında düşüş gösterdi ki bunlardan en önemlisi Japon Yeniydi.

Yatırımcılar, bugün, Avrupa Birliği’nin iş atı olan Almanya’dan gelecek olan işsizlik rakamlarına odaklancaklar. Alman ekonomisinin, Avrupa Birliği’nin duraksamadan çıkmasına öncülük etmesi bekleniyor.

24 Option Döviz Piyasası Yorumları

EUR/USD: Euro Bölgesi’nin ortak para birimi, ABD Temsilciler Meclisi Sözcüsü olan Ohio’lu Cumhuriyetçi John Boehner’in iyimser açıklamasıyla birlikte önceki kayıplarından bazılarını geri kazandı. Boehner, yıl sonunda gelecek olan tasarruf önlemlerinden kaçınabilmek için Cumhuriyetçilerin Beyaz Sarayla anlaşabileceklerini söyledi. Ancak gelir vergisi oranlarının arttırılması konusundaki olumsuz görüşlerini yinelemekten de kaçınmadı. ABD mali uçurumu denilen şey, otomatik vergi artışlarının ve gider kesintilerinin aynı anda yıl başından itibaren hayata geçmesi anlamına geliyor ve dünyanın en büyük ekonomisini duraksamaya itip, global görünümü fena bir duruma sokabilecek güce sahip. Euro, 1.2952 seviyesinden işlem görüyor. Bu durum, 24option platformunda mükemmel bir alışverişe dönüştürülebilir.

GBP/USD: Birleşik Krallık’ın önümüzdeki sene üç A kredi notunu kaybetme ihtimali Sterlinin üzerinde baskı kuruyor, ancak yatırımcılar bunun etkisinin ne kadar devamlı olabileceği konusunda ikiye bölünmüş durumdalar. Moody’s Investors Service da, Fitch Ratings de, eğer İngiliz hükümeti borcunu zapt etmeyi başaramazsa, İngiltere’nin kredi notunu düşürebileceklerini açıkladılar. Can sıkan başka bir konu da bir türlü rayına girememiş olan ekonomi; Bank of England geçtiğimiz hafta 2013’e dair büyüme tahminlerini düşürdü ve büyüme oranlarının 2008’den önceki dönemlerde görüldüğü şekle geri dönmesinin çok seneler alabileceği konusunda uyardı. İngiliz Poundu 1.6016 seviyesinden işlem görüyor. Bu durumu 24option’da kâra çevirebilirsiniz.

USD/JPY: JPY, Perşembe günü görmüş olduğu son bir haftanın en yüksek seviyesinden sonra düşüşe geçerken, Euro da ABD’deki politika belirleyicilerin anlaşma umudunu yeniden canlandıracak yapmalarının ardından kendine yer buldu. Amerika Birleşik Devletleri’nde politikacılar, keskin bir mali kemer sıkma politikasından kaçınmak için uğraşıyorlar. Ay sonunda büyük USD/JPY ihalelerine dair beklentiler de ayrıca destekledi Amerikan Dolarını. Japonya’da önümüzdeki ay hükümetin değişmesiyle birlikte agresif bir parasal genişleme politikasının izlenebileceği spekülasyonları sayesinde geçtiğimiz hafta son yedi buçuk ayın en yüksek seviyesi olan 82.84’e ulaşan Amerikan Doları o günden beri düzelti düşüşünde.

24 Option Emtia Piyasası Yorumları

Metaller: Önceki oturumda neredeyse son dört haftanın en büyük günlük düşüşünü yaşamış olan Altın bu sabah bir parça arttı. Gerçi Altın her ne kadar $1,750 seviyesindeki ağır direnci kıramıyor gibi görünmüş olsa da, fiyatları $1,705.64/ons seviyelerine kadar düşüren ani bir çarpmaya rağmen genellikle boğasal bir ortam vardı. ABD Temsilciler Meclisi Sözcüsü John Boehner, Cumhuriyetçilerin “mali uçurumu” atlatabilmek adına Beyaz Saray’la ittifak yapabilmek için Çarşamba günü uğraşabileceklerini kaydetti iyimser şekilde.

Enerji: Amerika Birleşik Devletleri’nde mali uçurumu atlatabilmek için bir antlaşmanın sağlanacağına dair umutlarla birlikte, WTI ham petrol fiyatları bu sabah artış gösterdi Asya oturumunda. Mali uçurum, ülkeyi yeniden duraksama dönemine döndürecek vergi artışlarından ve gider kesintilerinden oluşuyor. Ocak ayı tedarikine ayrılmış olan, New York’un ana kontratı, West Texas Intermediate (WTI) bu sabah 19 sent artışla $86.68/varil seviyesinden işlem görüyordu. Güncelleştirmeler için 24options’ı kontrol edin.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Grand Opsiyon 60 Saniye Opsiyonu ile Yatırımlarınıza Başlayın
Share with: Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Wordpress Googlebuzz Myspace Gmail Newsvine Favorites More
24 Option Günlük Piyasa İncelemesi ve İkili Opsiyon Analizi 29 Kasım 2012 konusunu Ask, Bing, Google, Yahoo, Yandex arama motorlarında arayabilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

İkili Opsiyonlar Yatırım Yapmanın Yeni Yolu!
24Optionun Tek Dokunuş¸ Opsiyonu İle 3 İşlemde 1000$ Kazanın - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!
Altın Fırsatlarından Kâr Elde Edin - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!

Yasal Risk Uyarısı

Bu web sitesi içeriğinde verilen bilgiler herhangi bir ürünün veya yatırım aracının alınıp satılması konusunda arz veya talep teklifi kimliği içermez, sadece bilgilendirme amacı taşır. Yalnızca buradaki bilgilendirmeler hedef alınarak profesyonel destek araştırılmadan yapılacak yatırımlarda oluşacak zararlardan hiçbir sorumluluk kabul edilmez. İkili opsiyon piyasalarında yatırım işlemleri spekülatiftir ve bilinçsiz kontrolsüz yatırımlar çok kısa sürelerde çok ciddi kayıp ile sonuçlanabilirler. Kullanıcıların bu konulardaki risk uyarılarını iyice incelemiş, ihtiyaçları karşılığında risk yönetimlerini dengeleyerek her türlü sonucu göze almış olmaları gerekmektedir. İşlem yapmaya başlamış olan yatırımcılar bu şartları okuyarak anlamış ve tüm sorumluluğu kabullenmiş olduklarını beyan etmiş olurlar.
Popüler Aramalar:ikili opsiyon, www trga, opsiyon hesabı, anal izle, ikili opsiyon yorumları, opsiyon işlemleri, ikili opsiyon taktikleri, ikili opsiyon eğitim, fb me, ikili opsiyon robotu, ikili opsiyon nedir, ikili opsiyon şirketleri, ikili opsiyon analizleri, 24 option nedir, ikili opsiyon borsası, ikili opsiyon yasal mı, ikili opsiyon brokerları, hedef option, ikili eğitiminin zararları, 24option nedir, analzz, hedef option nedir, 24 option şikayet, ikili opsiyon yatırımı, ikili opsiyon demo, 24option güvenilir mi, en iyi ikili opsiyon, analzz com, ಅಶ್ಲೀಲ ಟ್ಯೂಬ್, 24 option yorum, anal izle anal izle, www analzz com, vopsıyon, ikili opsiyon firmaları, yaymay investments limited, 24option şikayet var, kumarın zararları, altın hesabı açtırmak karlı mı, ikili opsiyonda nasıl kazanılır, dow teorisi nedir, 二元期權, ikili opsiyon kumar mıdır, 24 opsiyon, @fenerbahce, xpmarkets nedir, opteck nedir, ikili işlem nedir, 24option yorum, hedef option şikayet, www opsiyonticareti com ikili-opsiyon-firmasi-24options-sirketi-guvenilir-mi24Option Mobil Ticaret Her Zaman Her Yerde İkili Opsiyon Ticareti

Bir Sonraki Hamleniz Nedir? - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!

24Option İle İşlem Yaparak Siz de Facebooktan Para Kazanabilirsiniz - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!
Aşağıdaki konular da ilginizi çekebilir:close