24 Option Günlük Piyasa İncelemesi ve İkili Opsiyon Analizi 30 Ocak 2013

24 Option Küresel Piyasa Yorumları

Wall Street dün yatırım oturumu boyunca yükseldi. ABD çapraz kurlarında ortaya çıkan güç genel olarak son kazanç haberlerine karşı verilen olumlu tepkileri yansıtıyor, ancak bununla birlikte satın alma ilgisi hâlâ yüksek değil. Avrupa piyasaları Salı günü yatırım oturumunu karışık sonuçlarla kapattı, yatırımcılar bugünkü FAMK açıklamasının öncesinde tedbirlik davranıyorlar. Yatırımcılar ayrıca bu hafta gelecek olan önemli bazı ABD ekonomik verilerini de bekliyorlar, Çarşamba günü açıklanacak GDP ve Cuma günü açıklanacak Ocak ayı istihdam raporu da dâhil. Wall Street’in izinden giden Asya piyasalarında örülen yatırımlar da karışık. Bu sabah Japon perakende satışları altüst oldu, tüketici güveninin de düşük geleceğine dair ipuçları verdi, hükümet ise ekonomiyi yeniden çıkışa geçirmek için devasa bir yeni bütçeyi onayladı.

24 Option Döviz Piyasası Yorumları

EUR/USD: ABD FAMK görüşmesinin başlamasıyla ve Bay Bernanke’nin bugün ilerleyen saatlerde konuşma yapacak olmasıyla birlikte spekülatörlerde hazır bekliyorlar. Dün, cansız gelen bir CB tüketici güveni raporu doların üzerinde ağırlık oluşturdu. Rakamların beklenenden çok daha düşük çıkması, yatırımcıları yeni vergi beklentilerinin ve ABD Mali Uçurum senaryolarının korkuttuğundan daha çok korkuttu. Euro bu sabah 1.345 seviyesinden işlem görüyor. Bu durum, 24option platformunda mükemmel bir alışverişe dönüştürülebilir.

GBP/USD: İngiliz Sterlini 1.57 fiyat seviyesinin ortasında zayıflığını koruyor, yatırımcılar Bank of England’ın ekonomiyi yeniden yoluna sokmak adına şu anki varlık alım programını arttırmasını bekliyorlar. Birleşik Krallıktan gelen verilen negatif bölgede kalmaya devam ediyor. Bu durumu 24option’da kâra çevirebilirsiniz.

USD/JPY: Perakende satışların tahminin çok altında gelmesinin ardından JPY zayıflamya devam ediyor. JPY şu anda 90.93 seviyesinden işlem görüyor ve ek zayıflıklar gösteriyor. Ekonominin gidişatını değiştirmek adına hükümetin daha çok iş ve proje yaratabilmesine yardımcı olabilmek için epey büyük bir ek bütçe teklifini dün hükümet onayladı. 2013 bütçesinin neredeyse yarısı olan bu meblâğ Salı günü onaylandı ve bu bütçe açık bonolar kullanılarak finanse edilecek, kamu borcunu daha da arttıracak. Japonya an itibarıyla dünyanın en yüksek kamu borcuna sahip, ekonomisinin iki katından daha fazla.

24 Option Emtia Piyasası Yorumları

Metaller: Kıymetli metaller son beş oturumda ilk defa kazanç sağladı. Bu artış, Amerika Birleşik Devletleri’nden gelen zayıf bir ekonomik verinin, Federal Rezerv’in şu anki teşvik programını devam ettirebileceği görüşünü vurgulamasının akabinde oldu. En aktif kontrat $7.90 (%0.5) artışla $1,660.80 seviyesine ulaştı. Bu haftaki Federal Rezerv politika görüşmesinin öncesinde bazı yatırımcıların kendilerine kenarda pozisyon almalarıyla Altın fiyatları üst üste son dört oturumda düşmüştü.

Enerji: WTI Ham Petrol fiyatları, zayıflayan Amerikan Doları’nın sayesinde son birkaç ayın en yüksek seviyesine çıktı ve bu yükseliş, dünyanın bir numaralı ham petrol tüketicisi Amerika Birleşik Devletleri’nde çok önemli bir para politikası duyurusunun arifesinde geldi. Mart ayı hafif tatlı ham petrol ya da West Texas Intermediate (WTI) en son 17 Eylül’de görülen bir zirveye çıkarak $97.82’den işlem gördü. Bunun akabinde $97.57’ye geri çekildi kontrat. ABD Federal Rezervi düzenli para politikası görüşmesine Salı günü başlıyor ve Çarşamba günü tamamlıyor. Bunun yanında Konferans Heyeti de ABD tüketici güveninin Ocak ayında keskin bir düşüşle 58.6 seviyesine inmiş olduğunu açıkladı. Beklentilerin çok altındaydı bu. Güncelleştirmeler için 24options’ı kontrol edin.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Grand Opsiyon 60 Saniye Opsiyonu ile Yatırımlarınıza Başlayın
Share with: Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Wordpress Googlebuzz Myspace Gmail Newsvine Favorites More
24 Option Günlük Piyasa İncelemesi ve İkili Opsiyon Analizi 30 Ocak 2013 konusunu Ask, Bing, Google, Yahoo, Yandex arama motorlarında arayabilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

İkili Opsiyonlar Yatırım Yapmanın Yeni Yolu!
24Optionun Tek Dokunuş¸ Opsiyonu İle 3 İşlemde 1000$ Kazanın - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!
Altın Fırsatlarından Kâr Elde Edin - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!

Yasal Risk Uyarısı

Bu web sitesi içeriğinde verilen bilgiler herhangi bir ürünün veya yatırım aracının alınıp satılması konusunda arz veya talep teklifi kimliği içermez, sadece bilgilendirme amacı taşır. Yalnızca buradaki bilgilendirmeler hedef alınarak profesyonel destek araştırılmadan yapılacak yatırımlarda oluşacak zararlardan hiçbir sorumluluk kabul edilmez. İkili opsiyon piyasalarında yatırım işlemleri spekülatiftir ve bilinçsiz kontrolsüz yatırımlar çok kısa sürelerde çok ciddi kayıp ile sonuçlanabilirler. Kullanıcıların bu konulardaki risk uyarılarını iyice incelemiş, ihtiyaçları karşılığında risk yönetimlerini dengeleyerek her türlü sonucu göze almış olmaları gerekmektedir. İşlem yapmaya başlamış olan yatırımcılar bu şartları okuyarak anlamış ve tüm sorumluluğu kabullenmiş olduklarını beyan etmiş olurlar.
Popüler Aramalar:ikili opsiyon, www trga, opsiyon hesabı, anal izle, ikili opsiyon yorumları, opsiyon işlemleri, ikili opsiyon taktikleri, ikili opsiyon eğitim, fb me, ikili opsiyon robotu, ikili opsiyon nedir, ikili opsiyon şirketleri, ikili opsiyon analizleri, 24 option nedir, ikili opsiyon borsası, ikili opsiyon yasal mı, ikili opsiyon brokerları, hedef option, ikili eğitiminin zararları, 24option nedir, analzz, hedef option nedir, 24 option şikayet, ikili opsiyon yatırımı, ikili opsiyon demo, 24option güvenilir mi, en iyi ikili opsiyon, analzz com, ಅಶ್ಲೀಲ ಟ್ಯೂಬ್, 24 option yorum, anal izle anal izle, www analzz com, vopsıyon, ikili opsiyon firmaları, yaymay investments limited, 24option şikayet var, kumarın zararları, altın hesabı açtırmak karlı mı, ikili opsiyonda nasıl kazanılır, dow teorisi nedir, 二元期權, ikili opsiyon kumar mıdır, 24 opsiyon, @fenerbahce, xpmarkets nedir, opteck nedir, ikili işlem nedir, 24option yorum, hedef option şikayet, www opsiyonticareti com ikili-opsiyon-firmasi-24options-sirketi-guvenilir-mi24Option Mobil Ticaret Her Zaman Her Yerde İkili Opsiyon Ticareti

Bir Sonraki Hamleniz Nedir? - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!

24Option İle İşlem Yaparak Siz de Facebooktan Para Kazanabilirsiniz - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!
Aşağıdaki konular da ilginizi çekebilir:close