24 Option Günlük Piyasa İncelemesi ve İkili Opsiyon Analizi 31 Aralık 2012

24 Option Küresel Piyasa Yorumları

Son tam yatırım gününün de sona ermesiyle birlikte ABD “Mali Uçurum” problemi herkesin odak noktasında olmaya devam ediyor. Sadece finans haberlerinin değil, global yayınların ve web portallarının büyük bir kısmı da aynı konu üzerinde tartışıyor. Başkan Obama ve siyasi liderler, ABD’de “Mali Uçurum” probleminin hayata geçmesini önlemek için son bir çaba sarf etmekte anlaştılar.

Dün iki parti tarafından yapılan bir görüşme, Yeni Yıl ile birlikte gelecek olan son anlaşma gününün yaklaşmasıyla, vergi oranları üzerinde yoğun bir tartışma ve pazarlıkla geçti.

Şimdi ise gözler Senato’da. Demokratik çoğunluğun lideri olan Harry Reid ile Cumhuriyetçi azınlığın başındaki Mitch McConnell, Cumhuriyetçilerin kontrolünde olan Temsilciler Meclisi tarafından yılsonu gelmeden kabul edilebilecek bir anlaşma sağlamaya çalışacaklar. Neredeyse tüm çalışan Amerikalılar için vergi artışını öngören yasanın engellenmesi için bir ortak noktanın sağlanacağı konusunda “acizane bir şekilde iyimser” olduğunu söyledi Obama.

Bunun dışında, İtalya Başbakanı Monti, politikaya karşı kendi “etik” bakış açısını destekleyen üst ortacılar, şirket yöneticileri ve Vatikan yanlısı güçler tarafından oluşturulacak yeni bir koalisyon kampanyası başlatacağını açıkladı. Eğer onun oluşturacağı grup parlamento seçimlerinde büyük bir başarı elde ederse, ikinci döneminde de koltuğa oturacağı yolu kendisine açabilir.

Bu sayede Monti kendi başına bir siyasi partiye liderlik etmeye başlamış olacak ve eski Başbakan Silvio Berlusconi’nin desteğine ya da açıklamalarına ihtiyacı kalmayacak.

Yatırımcıların yılsonu kârları elde edebilmek amacıyla kazançlı pozisyonları satmaları ve vergi değişimlerinin öncesinde diğerlerini kapamalarıyla birlikte emtialar günü rahatlayarak kapattı.

Uluslararası piyasaların büyük bir bölümü kısa sürecek bir yatırım günü için açık olacaklar, normal şartlarda da günün sessiz ve düşük hacimli geçmesi bekleniyor. Bu haftanın özel toplantısı Pazar günü ABD kongresi tarafından yapılacak ve piyasaların buna karşın karasız yatırımlar görebilirler.

SP500 Graph 31 Aralık 2012

24 Option Döviz Piyasası Yorumları

EUR/USD: Yatırımcıların kâr etme amacıyla tasfiye satışlarına gitmeleriyle birlikte Euro düşmeye devam ediyor. Euro an itibarıyla 1.3216 seviyesinden işlem görüyor ve eğer ABD hafta sonu kendi içinde bir anlaşma sağlamayı başarırsa, Euro’nun biraz daha düşmesi bekleniyor. EUR/USD paritesi, Fransız ekonomisinin üçüncü çeyrek boyunca beklenenden daha yavaş büyümüş olduğunu gösteren verinin ardından düşüş yaşadı. Fransa üç aylık dönem için GDP (Gayri Safi Yurtiçi Hasıla) büyümesini yarı yarıya kaybederek %0.1 olarak okudu ve tüm sene için olan büyüme tahminini de yeniden gözden geçirerek %0.2’den %0.1’e çekti. Bu durum, 24option platformunda mükemmel bir alışverişe dönüştürülebilir.

GBP/USD: Yatırımcıların, GBP’nin son zamanlardaki zayıflığını avantaja çevirmeleriyle birlikte Büyük Britanya Poundu 1.6162 seviyesine tırmandı. Poundun hareketini destekleyecek herhangi bir veri veya haber bulunmuyor. GBP, Amerikan Doları ve Euro’nun zayıflığı sayesinde yükseldi. Paritenin bu sene sonunda 1.62 seviyesinde kapatacağı öngörülüyordu ki bu tahmin an itibarıyla tutuyor gibi görünüyor. Bu durumu 24option’da kâra çevirebilirsiniz.

USD/JPY: Japonya’da yeni seçilmiş olan Başbakan Abe’nin aklındaki ekonomik ve finansal programları zorla uygulamaya sokmaya çalışmasıyla birlikte JPY manşetleri süslemeye devam ediyor. JPY, Cuma günü 86.00 fiyat seviyesinin epey üstünde seyrederek kısmen de olsa toparlandı. Abe ve Bakanları, Japon Yeninin 85-90 fiyat seviyesinde kalması gerektiğini söylüyorlar. JPY an itibarıyla 85.88 seviyesinden işlem görüyor.

24 Option Emtia Piyasası Yorumları

Metaller: Metaller için inişli çıkışlı geçen bir haftayı, Altın ve Gümüş, Cuma gününde dalgalı kapattı. Washington’daki mali bütçe görüşmelerinin çıkmaza girmiş olması, brokerların esas endişesi haline gelmiş durumda. Hisse senedi piyasalarının Cuma günü üst üste beşinci oturumda düşüş yaşamış olmasıyla birlikte Altın ve Gümüş kayıp verdi ve an itibarıyla piyasalardaki belirsizlikte kıymetli metallerin güvenli liman olarak görülmediği sinyalini verdi. Altın $7.80 sent (%0.47) kayıpla $1,655.90/ons seviyesine indi.

Enerji: WTI Ham Petrol fiyatları New York’ta $91.00 seviyesinin altına kadar düştü, ancak bir kış fırtınasının desteğiyle son yatırım aralığının üst kısmında kalmaya devam etti. EIA envanter raporunun açıklanmasının ertelenmesinin akabinde petrol fiyatları rahatladı. West Texas Intermediate ham petrollerinin Şubat ayı tedarikinin fiyatı New York Emtia Borsası’nda 25 sentin üzerinde kayıp vererek $90.69/varil seviyesine indi.Güncelleştirmeler için 24options’ı kontrol edin.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Grand Opsiyon 60 Saniye Opsiyonu ile Yatırımlarınıza Başlayın
Share with: Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Wordpress Googlebuzz Myspace Gmail Newsvine Favorites More
24 Option Günlük Piyasa İncelemesi ve İkili Opsiyon Analizi 31 Aralık 2012 konusunu Ask, Bing, Google, Yahoo, Yandex arama motorlarında arayabilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

İkili Opsiyonlar Yatırım Yapmanın Yeni Yolu!
24Optionun Tek Dokunuş¸ Opsiyonu İle 3 İşlemde 1000$ Kazanın - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!
Altın Fırsatlarından Kâr Elde Edin - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!

Yasal Risk Uyarısı

Bu web sitesi içeriğinde verilen bilgiler herhangi bir ürünün veya yatırım aracının alınıp satılması konusunda arz veya talep teklifi kimliği içermez, sadece bilgilendirme amacı taşır. Yalnızca buradaki bilgilendirmeler hedef alınarak profesyonel destek araştırılmadan yapılacak yatırımlarda oluşacak zararlardan hiçbir sorumluluk kabul edilmez. İkili opsiyon piyasalarında yatırım işlemleri spekülatiftir ve bilinçsiz kontrolsüz yatırımlar çok kısa sürelerde çok ciddi kayıp ile sonuçlanabilirler. Kullanıcıların bu konulardaki risk uyarılarını iyice incelemiş, ihtiyaçları karşılığında risk yönetimlerini dengeleyerek her türlü sonucu göze almış olmaları gerekmektedir. İşlem yapmaya başlamış olan yatırımcılar bu şartları okuyarak anlamış ve tüm sorumluluğu kabullenmiş olduklarını beyan etmiş olurlar.
Popüler Aramalar:ikili opsiyon, www trga, opsiyon hesabı, anal izle, ikili opsiyon yorumları, opsiyon işlemleri, ikili opsiyon taktikleri, ikili opsiyon eğitim, fb me, ikili opsiyon robotu, ikili opsiyon nedir, ikili opsiyon şirketleri, ikili opsiyon analizleri, 24 option nedir, ikili opsiyon borsası, ikili opsiyon yasal mı, ikili opsiyon brokerları, hedef option, ikili eğitiminin zararları, 24option nedir, analzz, hedef option nedir, 24 option şikayet, ikili opsiyon yatırımı, ikili opsiyon demo, 24option güvenilir mi, en iyi ikili opsiyon, analzz com, ಅಶ್ಲೀಲ ಟ್ಯೂಬ್, 24 option yorum, anal izle anal izle, www analzz com, vopsıyon, ikili opsiyon firmaları, yaymay investments limited, 24option şikayet var, kumarın zararları, altın hesabı açtırmak karlı mı, ikili opsiyonda nasıl kazanılır, dow teorisi nedir, 二元期權, ikili opsiyon kumar mıdır, 24 opsiyon, @fenerbahce, xpmarkets nedir, opteck nedir, ikili işlem nedir, 24option yorum, hedef option şikayet, www opsiyonticareti com ikili-opsiyon-firmasi-24options-sirketi-guvenilir-mi24Option Mobil Ticaret Her Zaman Her Yerde İkili Opsiyon Ticareti

Bir Sonraki Hamleniz Nedir? - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!

24Option İle İşlem Yaparak Siz de Facebooktan Para Kazanabilirsiniz - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!
Aşağıdaki konular da ilginizi çekebilir:close