24 Option Günlük Piyasa İncelemesi ve İkili Opsiyon Analizi 8 Ocak 2013

24 Option Küresel Piyasa Yorumları

Yatırımcılar bu haftanın başlarında risk boşaltıyorlar. Yapılan basın açıklamaları, merkez bankasının, bankalar için yeni likidite kurallarını kolaylaştırdığını gösterdi; bununla birlikte piyasanın odağı geçici olarak ABD bütçe görüşmelerinden esaslara kaymış gibi görünüyor. Geçen haftanın beklendiği gibi gelen ABD istihdam raporu Fed politikasının görünümünü büyük ölçüde hareket ettirecek kadar güçlü değildi. Ondan önce gelen FAMK tutanakları da QE3’ün 2013 yılının ikinci yarısında biteceğini öngörüyordu. Yatırımcılar ise hisse senetleri kazanç raporlarının ilkini göreceklerini için Alcoa ile birlikte bekliyorlar.

Piyasalar bugün her nasılsa yumuşak bir görünüm çiziyorlar. Hisse senetleri tasfiye satışında ve hükümet bonolar kompleksi de durağan. DXY bazında USD zayıflamıştı, EUR, JPY ve GBP ise Amerikan Doları’nın karşısında mesafe kaydetti. CAD da ham petrol fiyatlarındaki küçük artışla bir parça yükselerek gruba katıldı. FAMK’nin Aralık ayında gerçekleştirdiği toplantının tutanakları, QE3’in asla bitmeyecek bir varlık alım programı olmayabileceğini göstermesiyle kıymetli metaller zayıflık göstermeye devam ettiler. Genel olarak değişkenlik çoktu ve piyasaları hareket ettirecek haber azdı. Yatırımcılar Perşembe gününün Bank of England ve Avrupa Merkez Bankası görüşmelerini ve Bay Draghi’nin basın toplantısını bekliyorlar.

Dünya Borsaları 08 Ocak 2013

24 Option Döviz Piyasası Yorumları

EUR/USD: Yatırımcıların bu hafta gerçekleştirilecek olan Avrupa Merkez Bankası toplantısını beklemeleriyle birlikte, Euro, son üç haftanın Cuma günü gördüğü en düşük seviyesi $1.2998’in epey bir üzerinde, $1.3123 seviyesinde seyrediyor.

Yatırımcılar, AMB’nin faiz oranlarını kesme kararından geri çekilmesini bekliyorlar. Böyle bir karar Perşembe günü gerçekleştirilecek olan her zamanki politika toplantısında alınabilir, gerçi bazı kimseler de bankanın bunu yılın sonlarına doğru yapmasını bekliyorlar. Kısa süre önce Reuters anketine katılmış olan ekonomistlerin büyük bir kısmı AMB Yönetim Konseyi’nin ana yeniden finanse etme oranını rekor düşüklük olan %0.75’te tutmaya devam etmesini beklerlerken, bir sonraki adımı için bir fikir birliği sağlanamadı ve politika belirleyicilerin kendilerinin arasında benzer bir ayrım olduğunu gösterdi. Eko takvim bu hafta epey bir hafif ve AB liderleri de son zamanlarda olduğu gibi manşetlerden uzak duruyor gibi görünüyorlar. Bu durum, 24option platformunda mükemmel bir alışverişe dönüştürülebilir.

GBP/USD: Piyasanın odağı 10 Ocak’taki Bank of England toplantısı olacak. Düşük gelen büyüme, OECD ülkeleri arasında en yüksek mali açıklardan birine sahip olan İngiltere’nin bunu azaltma girişimlerini baltaladı. Bunun karşılığı da muhtemelen İngiltere’nin ödüllü üç A kredi derecesinin bu sene düşmesi ve İngiltere’nin denizaşırı yatırımcılar için nispeten daha az çekici hale gelmesi olacak. Krizde rahatlamayla birlikte Euro Bölgesi’nden İngiltere gibi “güvenli liman” olarak algılanan ülkelere olan sermaye akışı yavaşlıyor. Ayrıca Bank of England’ın para basımı konusunda yatırımcılar arasında artan endişelerin olduğuna dair kanıtlar da var. Sterlin bu sabah 1.6111 seviyesinden işlem görüyor. Bu durumu 24option’da kâra çevirebilirsiniz.

USD/JPY: Bugün erken Asya oturumunda Japon Yeni, USD karşısında yükseldi. Yatırımcılar, Japon para biriminin son yükselişinden sonra kazanç sağladılar. Amerikan Doları’nın geçtiğimiz hafta Japon para biriminin karşısında son 2,5 yılın en yüksek seviyesine ulaşmasının akabinde yatırımcıların kâr elde etmesiyle USD, JPY karşısında düştü. Yatırımcılar ve analistler, doların yen karşısında zaten geri çekilmesinin beklendiğini söylediler. Japonya’nın yeni seçilen Başbakanı Abe’nin Bank of Japan’ı daha agresif bir parasal teşvik yaklaşımını benimsemelerine ikna edeceği beklentileri yüzünden geçtiğimiz yaklaşık iki ayda Amerikan doları %12 arttı. JPY, 87.46 seviyesinden işlem görüyor.

24 Option Emtia Piyasası Yorumları

Metaller: Hem Altın hem Gümüş kazanç göstermeye devam ettiler. Sert global trendlerin ortasında yatırımcılar ve perakendecilerin sürdürülebilir alım yapmalarıyla kazançlarını ikinci güne taşımış oldular. Yatırımcılar, Altın ve Gümüşü yüksek tutan şeyin esas olarak düğün sezonu için yapılan sürdürülebilir alım olduğunu söyledi. Bu sabah Altın %0.4 artışla $1,662.50/ons seviyesine yerleşirken, Gümüş de %0.2 artışla $30.27/ons seviyesinden işlem gördü.

Enerji: WTI ham petrol fiyatları dün hafifçe arttı ve bu sabah da Amerikan Doları’ndaki zayıflıktan ve rafine petrol ürünlerindeki yüksek fiyatlardan ötürü durağan bir görünüm çiziyor. Önde gelen West Texas Intermediate Şubat ayı tedariki vadeli işlemlerinin fiyatı 10 sent artışla New York Emtia Borsasında US$93.10/varil seviyesine yerleşti. Sadece birkaç önemli manşetin dikkat çekmesiyle ve ABD petrol envanterlerinin raporunun Çarşamba gününe kadar gelmeyecek olmasıyla petrol piyasasında nispeten sakin bir gündü. Güncelleştirmeler için 24options’ı kontrol edin.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Grand Opsiyon 60 Saniye Opsiyonu ile Yatırımlarınıza Başlayın
Share with: Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Wordpress Googlebuzz Myspace Gmail Newsvine Favorites More
24 Option Günlük Piyasa İncelemesi ve İkili Opsiyon Analizi 8 Ocak 2013 konusunu Ask, Bing, Google, Yahoo, Yandex arama motorlarında arayabilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

İkili Opsiyonlar Yatırım Yapmanın Yeni Yolu!
24Optionun Tek Dokunuş¸ Opsiyonu İle 3 İşlemde 1000$ Kazanın - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!
Altın Fırsatlarından Kâr Elde Edin - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!

Yasal Risk Uyarısı

Bu web sitesi içeriğinde verilen bilgiler herhangi bir ürünün veya yatırım aracının alınıp satılması konusunda arz veya talep teklifi kimliği içermez, sadece bilgilendirme amacı taşır. Yalnızca buradaki bilgilendirmeler hedef alınarak profesyonel destek araştırılmadan yapılacak yatırımlarda oluşacak zararlardan hiçbir sorumluluk kabul edilmez. İkili opsiyon piyasalarında yatırım işlemleri spekülatiftir ve bilinçsiz kontrolsüz yatırımlar çok kısa sürelerde çok ciddi kayıp ile sonuçlanabilirler. Kullanıcıların bu konulardaki risk uyarılarını iyice incelemiş, ihtiyaçları karşılığında risk yönetimlerini dengeleyerek her türlü sonucu göze almış olmaları gerekmektedir. İşlem yapmaya başlamış olan yatırımcılar bu şartları okuyarak anlamış ve tüm sorumluluğu kabullenmiş olduklarını beyan etmiş olurlar.
Popüler Aramalar:ikili opsiyon, www trga, opsiyon hesabı, anal izle, ikili opsiyon yorumları, opsiyon işlemleri, ikili opsiyon taktikleri, ikili opsiyon eğitim, fb me, ikili opsiyon robotu, ikili opsiyon nedir, ikili opsiyon şirketleri, ikili opsiyon analizleri, 24 option nedir, ikili opsiyon borsası, ikili opsiyon yasal mı, ikili opsiyon brokerları, hedef option, ikili eğitiminin zararları, 24option nedir, analzz, hedef option nedir, 24 option şikayet, ikili opsiyon yatırımı, ikili opsiyon demo, 24option güvenilir mi, en iyi ikili opsiyon, analzz com, ಅಶ್ಲೀಲ ಟ್ಯೂಬ್, 24 option yorum, anal izle anal izle, www analzz com, vopsıyon, ikili opsiyon firmaları, yaymay investments limited, 24option şikayet var, kumarın zararları, altın hesabı açtırmak karlı mı, ikili opsiyonda nasıl kazanılır, dow teorisi nedir, 二元期權, ikili opsiyon kumar mıdır, 24 opsiyon, @fenerbahce, xpmarkets nedir, opteck nedir, ikili işlem nedir, 24option yorum, hedef option şikayet, www opsiyonticareti com ikili-opsiyon-firmasi-24options-sirketi-guvenilir-mi24Option Mobil Ticaret Her Zaman Her Yerde İkili Opsiyon Ticareti

Bir Sonraki Hamleniz Nedir? - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!

24Option İle İşlem Yaparak Siz de Facebooktan Para Kazanabilirsiniz - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!
Aşağıdaki konular da ilginizi çekebilir:close