Yunanistan’ı Euro Bölgesinde Tutmak İçin Son Şanslar

24 Option Küresel Piyasa Yorumları

Fed ve Avrupa Merkez Bankasını beklediğimiz sırada verilerin herhangi bir önemi yok, ama dünkü olaylar, risk sektörünü o kadar da destekleyici değildi. Alman tüketici Haziran ayında hayal kırıklığına uğramış şekilde harcıyor parasını. Perakende satışlar, yarım puan artışa yönelik beklentileri boşa çıkararak, küçük bir parça düştü. Bütün bunlar enflasyona ayarlı koşullarda yaşanıyor, dolayısıyla, gayri safi yurtiçi hasıla muhasebelerinde de ölçüldüğü gibi, tüketici harcamasında direkt olarak yumuşaklığa doğru akıyor. Bu olay, perakende satışlarda üst üste üçüncü kez aylık küçük bir düşme eğilimi anlamına gelirken, son altı ayda toplam beş, son dokuz ayda da toplam yedinci kez meydana geliyor. Alman ihracatçılar görece dirençli olabilirler, ama Alman tüketicinin neşeli bir havaya sahip olduğunu söylemek zor.

“Euro bölgesi şu anda hayati bir karar vereceği noktaya geldi ve liderler, Avrupa Merkez Bankası ile birlikte çalışarak, ortak para birimlerinin istikrarı için ellerini taşın altına koyup koyamayacaklarını gösterecekler” dedi Eurogroup başkanı Jean-Claude Juncker, Avrupalı gazetelere verdiği demeçlerde. “Kaybedecek vakit yok” diye de ekledi. Avrupa’nın kurtarma fonu olan Avrupa Finansal İstikrar Fonu’nun (AFİF), kendi bağımsızlığını etkilemeyecek şekilde, Avrupa Merkez Bankası ile birlikte çalışacağını söyledi Juncker. Geçtiğimiz Perşembe, Euro bölgesinin parçalanmaması için ne gerekiyorsa yapacağını belirten Draghi, yeni bir bono-alım programının uygulamaya konulabileceği ile ilgili beklentiler oluşturdu. Politika üreticiler, Yunanistan’ın borçlarını azaltmak ve onları da Euro bölgesinde tutmak için “son şanslar” üzerine çalışıyorlarken, Avrupa Merkez Bankası ve ülkelerin ulusal merkez bankaları da ellerindeki bonoların değerlerinde ciddi düşüşleri nasıl kaldırabileceklerinin hesabını yapıyorlar, dedi yetkililer.

Neredeyse tamamen iflas etmek üzere olan Yunanistan, tasarruf yapmak için çaresizce çabalıyor. Yunanistan’ın şu an itibarıyla Atina’ya gitmiş olan kreditörleri, ülkedeki gelişmeleri değerlendirip, Yunanistan’a 130 milyar Euro’luk bir hayat kurtarma paketi vermeye değecek mi yoksa değmeyecek mi diye karar vermeye çalışıyorlar. Yunan siyasi liderler, kreditörler tarafından talep edilen tasarruf ölçülerinin büyük bir kısmı konusunda anlaşmışlardı, dedi yetkililere yakın olan bir kaynak Pazar günü, ve politikacılar da hâlâ gerekli olan sonuncu 1.5 milyar Euro’luk tasarrufu bulabilmek için, emekli maaşlarından ve çalışanların maaşlarından ne kadar kısabileceklerini görmeye çalışıyorlar.

24 Option Döviz Piyasası Yorumları

EUR/USD: Federal Açık Market Komitesi’nin günün ilerleyen saatlerinde yapılacak olan açıklamasını ve ardından Perşembe günü Avrupa Merkez Bankası tarafından izlenecek politikaların ne olacağıyla ilgili açıklamalar gelmesini bekleyen Euro, beklemeye yatmış durumda. Pazarların FAMK açıklaması ile AMB beyanları arasında dengesiz bir hal alması beklenirken, iş adamları da kendilerini hazırlıyor. Euro 1.2295’ten işlem görüyor. Bu durum, 24option platformunda mükemmel bir alışverişe dönüştürülebilir.

GBP/USD: İngiliz Pound’u, global pazarlarla birlikte hareket ediyor olsa da, şu anki durumlarda çok önemli olan başka bir faktör daha var: Bank of England’ın politikaları ve Perşembe günü açıklanacak olan oran kararları. Pound 1.5667’den işlem görüyor ve önümüzdeki birkaç gün boyunca da aynı civarlarda kalması ve Amerikan Doları’nın hareketlerine göre tepki vermesi bekleniyor. Bu durumu 24option’da kâra çevirebilirsiniz.

USD/JPY: Japon Yeni’nin yükselişine devam etmesi ve Amerikan Doları karşısında gücünü arttırması, Japon hükümeti ve ekonomisine ağır baş ağrıları veriyor. İkili tam 78.00 seviyesinden işlem görmekte. Ekonomi Bakanlığı ve Bank of Japan, spekülatörleri para biriminden uzak tutmak için sert açıklamalar yaparak uyarılarda bulundular.

USDJPY Chart 1 Ağustos 2012

24 Option Emtia Piyasası Yorumları

Metaller: Parlak metal güne biraz düşük bir orandan başladı: $1617.25. Yatırımcılar bu hafta FAMK görüşmesi ve tarım dışı maaş bordrosunun, AMB politika kararlarının açıklanması vb. ekonomik verilerin gelmesini bekledikleri için, düşük hacimli bir oturum yaşandı ve altın kendi aralığında sessizce hareket etti. Altın gün içerisinde en düşük $1614, ve ardından da en yüksek $1622 seviyelerini gördü ve günü en yüksek seviyesinden kapattı. Yine altın gibi kendi aralığında sessiz bir şekilde oynamış olan gümüş ise oturumu beklenenden bir parça yüksek şekilde, $27.66 seviyesinden açtı. Gün içerisinde en düşük $27.6’yı gören gümüş, çok geçmeden günün en yüksek değeri olan $28.14’ü gördü ve günü $28.1’den kapattı. Bu durum 24options’ta müthiş bir alışveriş fırsatına dönebilir.

Enerji: Ham petrol fiyatları, son bir haftanın en yüksek seviyelerinde geziyor. Brent ham petrolleri varil başına $106’dan işlem görürken, Nymex ham petrolleri ise varil başına $90’a yaklaştı. Ortadoğu’da jeopolitik gerilimlerin yeniden yükselmesi ve parasal rahatlama konusundaki iyimser hava, petrol değerlerini son bir haftanın en yüksek aralığına taşıdı. Güncelleştirmeler için 24options’ı kontrol edin.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Yunanistan'ı Euro Bölgesinde Tutmak İçin Son Şanslar, 9.0 out of 10 based on 1 rating
Grand Opsiyon 60 Saniye Opsiyonu ile Yatırımlarınıza Başlayın
Share with: Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Wordpress Googlebuzz Myspace Gmail Newsvine Favorites More
Yunanistan’ı Euro Bölgesinde Tutmak İçin Son Şanslar konusunu Ask, Bing, Google, Yahoo, Yandex arama motorlarında arayabilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

İkili Opsiyonlar Yatırım Yapmanın Yeni Yolu!
24Optionun Tek Dokunuş¸ Opsiyonu İle 3 İşlemde 1000$ Kazanın - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!
Altın Fırsatlarından Kâr Elde Edin - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!

Yasal Risk Uyarısı

Bu web sitesi içeriğinde verilen bilgiler herhangi bir ürünün veya yatırım aracının alınıp satılması konusunda arz veya talep teklifi kimliği içermez, sadece bilgilendirme amacı taşır. Yalnızca buradaki bilgilendirmeler hedef alınarak profesyonel destek araştırılmadan yapılacak yatırımlarda oluşacak zararlardan hiçbir sorumluluk kabul edilmez. İkili opsiyon piyasalarında yatırım işlemleri spekülatiftir ve bilinçsiz kontrolsüz yatırımlar çok kısa sürelerde çok ciddi kayıp ile sonuçlanabilirler. Kullanıcıların bu konulardaki risk uyarılarını iyice incelemiş, ihtiyaçları karşılığında risk yönetimlerini dengeleyerek her türlü sonucu göze almış olmaları gerekmektedir. İşlem yapmaya başlamış olan yatırımcılar bu şartları okuyarak anlamış ve tüm sorumluluğu kabullenmiş olduklarını beyan etmiş olurlar.
Popüler Aramalar:ikili opsiyon, www trga, opsiyon hesabı, anal izle, ikili opsiyon yorumları, opsiyon işlemleri, ikili opsiyon taktikleri, ikili opsiyon eğitim, fb me, ikili opsiyon robotu, ikili opsiyon nedir, ikili opsiyon şirketleri, ikili opsiyon analizleri, 24 option nedir, ikili opsiyon borsası, ikili opsiyon yasal mı, ikili opsiyon brokerları, hedef option, ikili eğitiminin zararları, 24option nedir, analzz, hedef option nedir, 24 option şikayet, ikili opsiyon yatırımı, ikili opsiyon demo, 24option güvenilir mi, en iyi ikili opsiyon, analzz com, ಅಶ್ಲೀಲ ಟ್ಯೂಬ್, 24 option yorum, anal izle anal izle, www analzz com, vopsıyon, ikili opsiyon firmaları, yaymay investments limited, 24option şikayet var, kumarın zararları, altın hesabı açtırmak karlı mı, ikili opsiyonda nasıl kazanılır, dow teorisi nedir, 二元期權, ikili opsiyon kumar mıdır, 24 opsiyon, @fenerbahce, xpmarkets nedir, opteck nedir, ikili işlem nedir, 24option yorum, hedef option şikayet, www opsiyonticareti com ikili-opsiyon-firmasi-24options-sirketi-guvenilir-mi24Option Mobil Ticaret Her Zaman Her Yerde İkili Opsiyon Ticareti

Bir Sonraki Hamleniz Nedir? - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!

24Option İle İşlem Yaparak Siz de Facebooktan Para Kazanabilirsiniz - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!
Aşağıdaki konular da ilginizi çekebilir:close