İkili Opsiyon Yarışması 60 Saniye Opsiyonlarıyla Devam Ediyor!

24Option İkili Opsiyon Yarışması 60 Saniye İkili Opsiyonlarıyla Devam Ediyor!

Dünya’nın lider ikili opsiyon brokerı 24Option’un para ödüllü ikili opsiyon yarışması devam ediyor. Bu dönemki bir haftalık değil tam bir ay sürecek olan ikili opsiyon yarışması 02.12.2013 00:00’da başlamış olup 31.12.2013 23:59’da sona erecektir.

24Option ikili Opsiyon Yarışmasına Buradan Katılabilirsiniz 24Option Aralık dönemi ikili opsiyon yarışmasının kategorisi en yüksek sayıdaki 60 saniyelik başarılı ikili opsiyon yatırımlarından oluşuyor.

Bu yarışmada 60 saniyelik ikili opsiyonlarda yapılan işlemlerden başarı ile sonuçlananların sayısı toplamı en fazla olan ilk beş ikili opsiyon yarışmacısı ödüllerin sahibi olacak.

Birinciye 24.000$ nakit para ödülü.
İkinciye 10.000$ nakit para ödülü.
Üçüncüye 5.000$ Bonus
Dördüncüye 2.500$ Bonus
Beşinciye 1.000$ Bonus

Birincilik Ödülü ikili opsiyon brokerının adına göre düzenlenmiş.

24Option İkili Opsiyon Yarışmasına
Katılım Şartları Nelerdir?

1- 24Option ikili opsiyon yarışmasına katılabilmek için mevcut bir ikili opsiyon hesabınızın olması ya da buradan yeni bir 24Option ikili opsiyon hesabı açmanız gerekmektedir.

2- 24Option ikili opsiyon hesabınıza açıldığı günden bugüne kadar yatırımlarınızda kullanmak için en az 1000$ para yatırmış olmanız gerekmektedir.

3- Yapacağınız her 60 saniyelik ikili opsiyon yatırım işleminin en az 100$ olması gerekmektedir.

24Option ikili opsiyon yarışmasına katılım için yukarıdaki üç şartı sağlamanız yeterli. Yarışma için herhangi bir form doldurmanız ya da kayıt yaptırmanız gerekmiyor. Bu katılım şartlarının üçünü de sağıyorsanız sistem sizi otomatik olarak ikili opsiyon yarışmasına dahil ediyor.

Peki Ben Bu ikili Opsiyon Yarışmasını Kazanabilir Miyim?

24Option bu yarışmayı dünya genelinde düzenlediği için rakibiniz çok olacaktır fakat umutsuzluğa kapılmayın. Çünkü;

24Option ikili Opsiyon Yarışmasına Buradan Katılabilirsiniz

• 01.10.2013-04.10.2013 tarihleri arasında düzenlenen En Yüksek Total Başarılı Yatırımlar kategorisindeki ilk ikili opsiyon yarışmasında nevzat Memduh b isimli bir Türk ikili opsiyon yatırımcısı 347 başarılı yatırımıyla beşinci olarak 500$ bonus kazandı.

• 07.10.2013 – 11.10.2013 tarihleri arasında düzenlenen Art Arda En Başarılı Yatırım kategorisindeki ikinci ikili opsiyon yarışmasında nevzat Memduh b 43 başarılı ikili opsiyon yatırımıyla dördüncü olarak 500$ bonus kazanırken şahin k 36 başarılı ikili opsiyon yatırımıyla beşinci olarak 250$ bonus kazandı.

• 13.10.2013 – 31.10.2013 tarihleri arasında düzenlenen En Yüksek toplam başarılı yatırımlar kategorisindeki üçüncü ikili opsiyon yarışmasında funda b 902 başarılı yatırımıyla ikinci olarak 5.000 $ nakit para kazanırken, Özlem O 526 başarılı ikili opsiyon yatırımıyla dördüncü olarak 1.000 $ bonusun sahibi oldu. Dikkat ederseniz 24Option ikili opsiyon yarışmasının bu etabında iki Türk yarışmacı birden dereceye girmiş ve ikisi de bayan yarışmacı. Bu iş erkek işi kadın işi değil analitik düşünce ve doğru karar verme işi.

• 04.11.2013 – 15.11.2013 tarihleri arasında düzenlenen Art Arda En Başarılı Yatırım kategorisindeki dördüncü ikili opsiyon yarışmasında funda b 41 başarılı ikili opsiyon yatırımıyla üçüncü olarak 2.500$ bonus kazandı.

Gördüğünüz gibi 24Option ikili opsiyon yarışmalarının hemen hemen her döneminde Türkiye’den en az bir kişi ilk beşe girerek ödül sahibi olmuş. Üstelik bu yarışmacılar arasında bayan yarışmacılar da var.

60 Saniyelik ikili Opsiyonlar Hakkında Bilginiz Var Mı?

Yarışma iyi hoş da bu arada 60 saniyelik ikili opsiyonların başarılı işlem başına %70 getiri sağladığını da hatırlatmak isterim. Örneğin her biri 100$ tutarında 120 adet 60 saniyelik ikili opsiyon yatırımı yaptınız diyelim. Bunlardan 80 tanesi başarılı ve 40 tanesi de başarısız olursa başarısız ikili opsiyon yatırım işlemleri için 40×100=4.000$ kaybedersiniz. Başarılı ikili opsiyon yatırım işlemleri için de 80×170=13.600$ kazanırsınız. Böylece 120 işlemden toplamda 13.600-4.000=9.600$ kazancınız olur. Ayrıca yapacağınız başarılı 60 saniyelik ikili opsiyon işlemleri için %70 kar edebileceğiniz gibi ilk beşe girerseniz üstüne ödül de kazanacaksınız.

24Option ikili Opsiyon Yarışmasına Buradan Katılabilirsiniz Eğer herhangi bir borsa yatırım tecrübeniz yoksa sadece ödül kazanmak için yatırım yapma amacıyla bu yarışmaya katılmayın. Çünkü başarısız yatırımlarınızın tamamını kaybedersiniz. 60 saniyelik ikili opsiyon yatırım işlemleri şu şekilde çalışır. Diyelim ki ikili opsiyon yatırım hesabınızda 5.000$ olsun. Siz bunun 100$’ı ile seçmiş olduğunuz paritenin, endeksin, hisse senedinin ya da emtianın fiyatının 60 saniye sonra şimdiki fiyatının üzerinde mi yoksa altında mı olacağına karar vererek ikili opsiyon yatırım işlemi yaparsınız. Bu kararı vermek için teknik analiz trendleri ve formasyonlarından faydalanmanız gerekmektedir. (Kafadan sallamakla ya da içgüdülerle yatırım işlemi yapılmaz. Ücretsiz ikili opsiyon eğitimi için yazının sonuna bakın.)

Örneğin şimdi EUR/USD (Euro Dolar) paritesi 1,35378 ve fiyatlar düşük seviyelerden uzaklaşmaya başlayarak sürekli yükseliş eğilimine girmiş ve 60 saniye içinde herhangi bir dirençle karşılaşacak gibi de değil. Formasyon olarak da yükseliş destekleniyor gibi değişik analiz yöntemlerini birleştirerek yükseliş yönünde karar verdiniz ve YUKARI seçeneğini tıklayıp 100$ para yatırdınız. 60 saniye sonunda ikili opsiyon işlemi kapandığında uzlaşma fiyatı 1,35378den düşükse yatırmış olduğunuz 100$ın tamamını kaybedersiniz ve ikili opsiyon yatırım hesabınızda 4,900$ kalır.

İkili opsiyon yatrım işlemlerinin en güzel özelliklerinden biri de bu. Ne kadar kaybedeceğinizi ve kazanacağınızı önceden bilirsiniz ve hiçbir ikili opsiyon yatırım kararınız hesabınızdaki tüm parayı sıfırlayamaz kaybedeceğiniz tüm para sadece yatırıma yönlendirdiğiniz yani ikili opsiyon işlemine yatırdığınız para kadardır. Ayrıca kazanacağınız parayı da önceden bilirsiniz. İşlem sonunda parite 1,35378’den büyükse ikili opsiyon yatırımına yönlendirdiğiniz 100$ size 170$ olarak geri dönecektir. Yeterli eğitim ve doğru analizle bir dakikada %70 kar elde edebilirsiniz.

24 Option ikili Opsiyon Yarışmasına Mutlaka Katılmalı Mıyım?

24Option ikili opsiyon yarışmasında ödül kazanmak işin bahanesi olsun. İşlem sayınızı arttırmak için gereksiz ve analizi yapılmamış ikili opsiyon işlemlerinden uzak durun. Siz yapacağınız her başarılı 60 saniyelik ikili opsiyon işleminden kazanacağınız %70 kara odaklanın. İşlem yapmadan önce analizinizi doğru şekilde yapın ve kararınızın ödülünüzü yatırımınızdaki %70 artışla kutlayın. Eğer başarılı yatırımlarınızın sayısını arttırırsanız ödül zaten kendiliğinden gelmiş olacaktır.

24Option ikili Opsiyon Yarışmasına Buradan Katılabilirsiniz Teknik analiz bilginize güveniyorsanız hem başarılı ikili opsiyon işlemi başına %70 kâr elde edecek hem de para ödülü sahibi olma şansına ulaşacaksınız.

Teknik analiz bilmeyenler ise 24Option’da hesap açtıklarında erişim imkanı bulunan video merkezindeki ikili opsiyon eğitim videoları ve indirebilecekleri ikili opsiyon eKitabı sayesinde nasıl ikili opsiyon yatırım işlemi yapacaklarını öğrenebilirler.

Kaynak: İkili Opsiyon Yarışması 60 Saniye Opsiyonlarıyla Devam Ediyor!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Grand Opsiyon 60 Saniye Opsiyonu ile Yatırımlarınıza Başlayın
Share with: Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Wordpress Googlebuzz Myspace Gmail Newsvine Favorites More
İkili Opsiyon Yarışması 60 Saniye Opsiyonlarıyla Devam Ediyor! konusunu Ask, Bing, Google, Yahoo, Yandex arama motorlarında arayabilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

İkili Opsiyonlar Yatırım Yapmanın Yeni Yolu!
24Optionun Tek Dokunuş¸ Opsiyonu İle 3 İşlemde 1000$ Kazanın - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!
Altın Fırsatlarından Kâr Elde Edin - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!

Yasal Risk Uyarısı

Bu web sitesi içeriğinde verilen bilgiler herhangi bir ürünün veya yatırım aracının alınıp satılması konusunda arz veya talep teklifi kimliği içermez, sadece bilgilendirme amacı taşır. Yalnızca buradaki bilgilendirmeler hedef alınarak profesyonel destek araştırılmadan yapılacak yatırımlarda oluşacak zararlardan hiçbir sorumluluk kabul edilmez. İkili opsiyon piyasalarında yatırım işlemleri spekülatiftir ve bilinçsiz kontrolsüz yatırımlar çok kısa sürelerde çok ciddi kayıp ile sonuçlanabilirler. Kullanıcıların bu konulardaki risk uyarılarını iyice incelemiş, ihtiyaçları karşılığında risk yönetimlerini dengeleyerek her türlü sonucu göze almış olmaları gerekmektedir. İşlem yapmaya başlamış olan yatırımcılar bu şartları okuyarak anlamış ve tüm sorumluluğu kabullenmiş olduklarını beyan etmiş olurlar.
Popüler Aramalar:ikili opsiyon, www trga, opsiyon hesabı, anal izle, ikili opsiyon yorumları, opsiyon işlemleri, ikili opsiyon taktikleri, ikili opsiyon eğitim, fb me, ikili opsiyon robotu, ikili opsiyon nedir, ikili opsiyon şirketleri, ikili opsiyon analizleri, 24 option nedir, ikili opsiyon borsası, ikili opsiyon yasal mı, ikili opsiyon brokerları, hedef option, ikili eğitiminin zararları, 24option nedir, analzz, hedef option nedir, 24 option şikayet, ikili opsiyon yatırımı, ikili opsiyon demo, 24option güvenilir mi, en iyi ikili opsiyon, analzz com, ಅಶ್ಲೀಲ ಟ್ಯೂಬ್, 24 option yorum, anal izle anal izle, www analzz com, vopsıyon, ikili opsiyon firmaları, yaymay investments limited, 24option şikayet var, kumarın zararları, altın hesabı açtırmak karlı mı, ikili opsiyonda nasıl kazanılır, dow teorisi nedir, 二元期權, ikili opsiyon kumar mıdır, 24 opsiyon, @fenerbahce, xpmarkets nedir, opteck nedir, ikili işlem nedir, 24option yorum, hedef option şikayet, www opsiyonticareti com ikili-opsiyon-firmasi-24options-sirketi-guvenilir-mi24Option Mobil Ticaret Her Zaman Her Yerde İkili Opsiyon Ticareti

Bir Sonraki Hamleniz Nedir? - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!

24Option İle İşlem Yaparak Siz de Facebooktan Para Kazanabilirsiniz - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!
Aşağıdaki konular da ilginizi çekebilir:close