Opteck İkili Opsiyon Alım Satım Sinyalleri Rehberi

OPTECK İkili Opsiyon Alım Satım Sinyalleri Rehberi

Opteck’te ikili opsiyon işlemleri yapan bir yatırımcı olarak uzman analistlerden oluşan Opteck’in ikili opsiyon alım satım sinyallerine erişim hakkı kazanacaksınız.

Alacağınız ikili opsiyon sinyallerinin miktarı hesabınızın hacmine ve işlem günündeki piyasa hareketlenmelerine bağlı olarak değişecektir.

Opteck’in ikili opsiyon alım satım sinyallerinde, destek ve direnç çizgileri olarak adlandırılan psikolojik seviyelere bağlı olası yatırımları sizlere sunulmaktadır.

Opteck analizleri, aktiflerin piyasaya sürülen bilgiler ve belirli aktifin alım satımını yapan yatırımcıların psikolojik durumları tarafından değerlendiği görüşü üzerine kuruludur.

Bu yüzden, geçmişte fiyatı durduran aralıkları araştırmamız gerekir. Çünkü, piyasa aynı orana ulaştığında aynı durumun tekrardan oluşma imkanı çok yüksektir.

Aynı resmin dünyadaki bütün ikili opsiyon yatırımcılarına gösterildiğini varsaydığımızda bütün yatırımcıların aktifin hareketi konusunda aynı hislere sahip olduğunu tahmin edebiliriz.

Örneğin aşağıdaki resimde piyasanın yavaşlamasına neden olan / işlemleri kısıtlayan bir oranı işaretleyen yatay çizgiler görüyoruz.

Opteck İkili Opsiyon Alım Satım Sinyalleri Rehberi

Bütün yatırımcıların aynı destek ve direnç çizgilerine baktığını ve kırılmaya katılmak için aynı kırılma noktasını beklediğini ve böylece piyasayı tahmin edilen yönde kuvvetlendirmek için aktif oranına daha fazla para yatıracaklarını varsayarsak piyasa değerinin çizgili değeri geçtiğinde potansiyel yatırım imkanlarını bulabiliriz.

Sinyal formatları: Şu anda GBP/USD 1.6107’de destek çizgisini test ediyor. Bu desteğin kırılması 1.6071’de bulunan bir sonraki desteğe kapı açabilir. Aşağı doğru kırılmanın yaşanmadığı bir durumda, fiyat 1.6139 seviyesine doğru geri hareket edebilir.

Açıklama: Bu bölümde, sizlere sunulan bu çizelge hakkında açıklamalar paylaşılıyor – eğer üst opsiyonu bekleniyorsa direnç çizgisinin değerini bir kenara yazmanız ve aktif değeri direnç çizgisini geçtikten sonra üst opsiyonu almanız gerekir.

Bu örnekte, aktif değerinin 1.6107’de destek çizgisi bulunmaktadır ve fiyatın düşmesi beklenmektedir. 1.6105 değeri alt opsiyonu almak için iyi bir giriş noktasıdır.

Direnç1 – 1.6139 Destek1 – 1.6107 (test ediliyor) Destek 2 – 1.6071

Açıklama: İkinci alan şimdiki ve bir sonraki destek veya direnç çizgisinin değerlerini belirtiyor. Belirtilen destek veya direnç çizgilerinin geçilmesi durumunda oranın bir sonraki destek veya direnç çizgisine yöneleceği tahmin edilmektedir.

Opteck İkili Opsiyon Alım Satım Sinyalleri Rehberi

Açıklama: Bu bölüm, diğer destek ve direnç çizgilerini işaret eden aktif hareket çizelgesini göstermektedir. Bu çizelge, aktifi görsel açıdan geniş çaplı incelemenize izin verir.

* Çizelgelerin nasıl okunması ve piyasa bilgilerinin nasıl kullanılması gerektiğini öğrenmek için opteck web seminerlerine katılmanız önemle tavsiye edilir.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Grand Opsiyon 60 Saniye Opsiyonu ile Yatırımlarınıza Başlayın
Share with: Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Wordpress Googlebuzz Myspace Gmail Newsvine Favorites More
Opteck İkili Opsiyon Alım Satım Sinyalleri Rehberi konusunu Ask, Bing, Google, Yahoo, Yandex arama motorlarında arayabilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

İkili Opsiyonlar Yatırım Yapmanın Yeni Yolu!
24Optionun Tek Dokunuş¸ Opsiyonu İle 3 İşlemde 1000$ Kazanın - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!
Altın Fırsatlarından Kâr Elde Edin - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!

Yasal Risk Uyarısı

Bu web sitesi içeriğinde verilen bilgiler herhangi bir ürünün veya yatırım aracının alınıp satılması konusunda arz veya talep teklifi kimliği içermez, sadece bilgilendirme amacı taşır. Yalnızca buradaki bilgilendirmeler hedef alınarak profesyonel destek araştırılmadan yapılacak yatırımlarda oluşacak zararlardan hiçbir sorumluluk kabul edilmez. İkili opsiyon piyasalarında yatırım işlemleri spekülatiftir ve bilinçsiz kontrolsüz yatırımlar çok kısa sürelerde çok ciddi kayıp ile sonuçlanabilirler. Kullanıcıların bu konulardaki risk uyarılarını iyice incelemiş, ihtiyaçları karşılığında risk yönetimlerini dengeleyerek her türlü sonucu göze almış olmaları gerekmektedir. İşlem yapmaya başlamış olan yatırımcılar bu şartları okuyarak anlamış ve tüm sorumluluğu kabullenmiş olduklarını beyan etmiş olurlar.
Popüler Aramalar:ikili opsiyon, www trga, opsiyon hesabı, anal izle, ikili opsiyon yorumları, opsiyon işlemleri, ikili opsiyon taktikleri, ikili opsiyon eğitim, fb me, ikili opsiyon robotu, ikili opsiyon nedir, ikili opsiyon şirketleri, ikili opsiyon analizleri, 24 option nedir, ikili opsiyon borsası, ikili opsiyon yasal mı, ikili opsiyon brokerları, hedef option, ikili eğitiminin zararları, 24option nedir, analzz, hedef option nedir, 24 option şikayet, ikili opsiyon yatırımı, ikili opsiyon demo, 24option güvenilir mi, en iyi ikili opsiyon, analzz com, ಅಶ್ಲೀಲ ಟ್ಯೂಬ್, 24 option yorum, anal izle anal izle, www analzz com, vopsıyon, ikili opsiyon firmaları, yaymay investments limited, 24option şikayet var, kumarın zararları, altın hesabı açtırmak karlı mı, ikili opsiyonda nasıl kazanılır, dow teorisi nedir, 二元期權, ikili opsiyon kumar mıdır, 24 opsiyon, @fenerbahce, xpmarkets nedir, opteck nedir, ikili işlem nedir, 24option yorum, hedef option şikayet, www opsiyonticareti com ikili-opsiyon-firmasi-24options-sirketi-guvenilir-mi24Option Mobil Ticaret Her Zaman Her Yerde İkili Opsiyon Ticareti

Bir Sonraki Hamleniz Nedir? - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!

24Option İle İşlem Yaparak Siz de Facebooktan Para Kazanabilirsiniz - Ücretsiz Hesap Açmak İçin Tıklayın!
Aşağıdaki konular da ilginizi çekebilir:close